اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

مزایای اجاره موکت شوی صنعتی

فهرست مطالب

استفاده از پوشش فرش و موکت در هتل ها، سالن های همایش، سینما و تئاتر امری متداول می باشد که به منظور ارتقا جلوه های بصری محیط، انجام می گیرد. استفاده از پوشش موکت و فرش نه تنها آراستگی چنین محیط هایی را افزایش می دهد بلکه به نوعی همانند عایق صوتی عمل نموده و مانع از بازنشر صدای کفش ها و انعکاس صدا در محیط می شوند. بی شک تردد افراد با کفش بر روی این سطوح حجم بالایی از آلاینده ها را از فضای بیرون به داخل این فضا ها انتقال داده و موجب آلوده شدن سطوح فرش ها و موکت ها می شوند.

مسلما عدم نظافت و حذف آلاینده ها از روی این سطوح، ضمن کاهش جلوه های بصری و انتشار بوی نامطبوع در محیط می تواند عمر مفید این کفپوش ها را نیز کاهش داده و هزینه های گزاف تعویض فرش ها و موکت ها را بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها تحمیل نماید.

اگر چه استفاده از شیوه های سنتی شستشوی فرش ها و موکت ها یکی از راهکار های متداول برای نظافت این کفپوش ها می باشد اما با توجه به دشواری های پیش رو در استفاده از شیوه های سنتی، اجاره موکت شوی صنعتی می تواند راهکار مناسب و مقرون به صرفه ای برای شستشو و نظافت این کفپوش ها باشد.

ساز وکار دستگاه فرش و موکت شوی

دستگاه فرش و موکت شوی یکی از دستگاه های مکانیزه و صنعتی کاربردی می باشد که به طور خاص و تخصصی برای تسهیل در امر شستشو و نظافت فرش ها و موکت ها طراحی و تولید شده است. این دستگاه ها به منظور شستشو و نظافت هر چه بهتر فرش ها و موکت ها مجهز به برس های رولی می باشند. الیاف ایمن برس ها با نفوذ به داخل الیاف فرش و موکت تمامی آلاینده های انباشته در این بخش ها را بیرون کشیده و شستشو می دهند. از دیگر بخش های اصلی این دستگاه می توان به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف اشاره نمود. تجهیز این دستگاه ها به مخازن مجزای آب موجب می شود که همواره از آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده گردد. همین امر باعث ارتقا کیفیت شستشو و نظافت می شود.

قابلیت پاشش فوم از دیگر ویگی های این دستگاه ها می باشد که تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت شستشو دارد. علاوه بر این دستگاه های فرش و موکت شوی به منظور جمع آوری مایعات آلوده ناشی از شستشو از بین الیاف فرش ها و موکت ها مجهز به سیستم مکنده و نازل های مکش می باشد. مکش و جمع آوری مایعات الوده ناشی از شستشو زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و در نتیجه در زمان کوتاهی پس از شستشو به راحتی می توان بر روی سطوح شسته شده تردد نمود.

اهمیت شستشوی فرش ها و موکت ها

تردد افراد بر روی فرش ها و موکت ها، حجم بالایی از آلاینده ها را از فضای بیرون به داخل منتقل نموده و موجب آلوده شدن سطوح فرش و موکت می گردد. ماندگاری بلند مدت آلاینده ها و نفوذ آنها به بخش های زیرین فرش و موکت محیط مناسبی را بر رشد و تکثیر انواع باکتری ها و قارچ ها فراهم نموده و همین امر موجب انتشار بوی نامطبوع در محیط می گردد. ضمن اینکه حضور آلاینده ها در بین الیاف فرش و موکت با از بین بردن الیاف عمر مفید فرش ها و موکت ها را کاهش می دهد.

مزایای اجاره موکت شوی

استفاده از دستگاه موکت شوی صنعتی نقش بسزایی در تسریع  و تسهیل فرانید شستشو و نظافت دارد. با توجه به اینکه خریداری دستگاه موکت شوی به هزینه بالایی نیاز دارد، اجاره موکت شوی صنعتی بهترین راهکار برای شستشو و نظافت سریع و آسان موکت ها با حداقل هزینه ممکن می باشد. در اجاره موکت شوی هیچ گونه دغدغه ای بابت در نظر گرفتن فضای لازم و مناسب برای نگهداری از دستگاه وجود ندارد.

ضمن اینکه دراجاره موکت شوی، شستشو و نظافت فرش ها و موکت ها در محل انجام شده و دیگر نیازی به انتقال و جا به جایی آنها نمی باشد. از سوی دیگر بر خلاف شیوه های سنتی شستشو مکه نیازمند زمان زیادی برای خشک شدن فرش ها و موکت ها می باشند، در اجاره موکت شوی این زمان به حداقل کاهش یافته و به واسطه موتور مکنده دستگاه تقریبا سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند.