پرسش و پاسخ های متداول

پاسخ به تمام سوالات خود

سایت تخصصی رنت ابزار به منظوره اجاره آنلاین دستگاه های نظافت صنعتی و سایر تجهیزات وابسته و غیر وابسته صنعتی به آن راه اندازی گردیده است. رنت ابزار با هدف ارائه خدمات سریع، تخصصی و حرفه ای در زمینه اجاره تجهیزات مکانیزه نظافتی در حال فعالیت می باشد و همه کاربران سایت می توانند درخواست های خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند. اجاره دستگاه های نظافت صنعتی و دیگر تجهیزات صنعتی جهت انجام فرآیندهای موقتی و کوتاه مدت امری بسیار مناسب بوده و علاوه بر آن اگر متقاضیان نسبت به عملیات مورد نظر تعجیل داشته باشند، اجاره ابزار یک راه کار ایده آل و مطمئن به شمار می آید.

1- چه تجهیزاتی قابل اجاره هستند؟

برخی تجهیزات و ابزارهایی که امکان اجاره آن ها از طریق سایت رنت ابزار وجود دارد عبارت اند از: دستگاه های نظافت صنعتی همانند اسکرابر یا کف شوی صنعتی، پولیشر کف، کف ساب، مبل شوی، موکت شوی، سوییپر، جاروبرقی صنعتی، واترجت صنعتی یا کارواش صنعتی و … و ابزار صنعتی هم چون سشوار صنعتی، فرز، شیارزن و … .

    2- اجاره آنلاین محصولات به چه شیوه ای است؟

اجاره ابزار صنعتی و نظافتی به آسانی امکان پذیر می شود و درخواست کنندگان به دو روش می توانند تجهیزات مورد نظر خود را اجاره نمایند؛ به صورت آنلاین یعنی مراجعه به سایت www.rentabzar.com و هم چنین برقراری تماس تلفنی با شماره 88803355-021 از تهران و سایر استان های کشور.

    3- ارسال محصولات چگونه است؟

پس از ثبت درخواست مشتریان مبنی بر اجاره ابزار و تجهیزات کارشناسان رنت ابزار به این درخواست رسیدگی می نمایند. با هماهنگی کارشناسان محصول یا محصولات اجاره شده با توجه به شهر و محل اسکان، تجهیزات با شیوه های مطمئن و تضمین شده ارسال می گردند.

    4- هزینه ارسال و بازگشت کالا چگونه است؟

هزینه ارسال و بازگردادن کالا بر عهده مشتری می باشد و این هزینه بر اساس وزن دستگاه و میزان مسافت متغیر است.

    5- ضمانت بازگشت کالا به چه شکل است؟

به منظور ارائه ضمانت جهت بازگشت کالا از سوی مشتریان قراردادی میان طرفین یعنی مشتری و رنت ابزار منعقد می گردد. در این قرارداد شماره کد ملی، آدرس و شماره تلفن ثابت درج می شود و یک کارت ملی هوشمند از مشتری دریافت می گردد. پس از استرداد کالا کارت ملی به مشتری تحویل خواهد شد.

    6- آیا امکان درخواست اپراتور به همراه دستگاه وجود دارد؟

هنگام اجاره ابزار و تجهیزات نظافتی از طریق وب سایت رنت ابزار و یا شماره تماس درج شده در سایت، مشتریان می توانند برای انجام عملیات اپراتور نیز به مدت 1 روز کاری و بیشتر درخواست نمایند. هزینه اپراتور جداگانه محاسبه می گردد.

    7- هزینه اجاره محصول چگونه محاسبه می شود؟

هزینه اجاره ابزار و دستگاه های نظافت صنعتی از دو بخش تشکیل می شود: هزینه پایه و هزینه روزانه. در روز اول هزینه پایه و یک روز اجازه محاسبه می گردد و در صورت تمدید اجاره برای روزهای بیشتر هزینه پایه دریافت نخواهد شد و فقط هزینه روزانه پرداخت می شود.

    8- مشتری چه تعهداتی دارد؟

اگر در زمان اجاره، دستگاه دچار آسیب و خرابی شود، دستگاه توسط کارشناسان رنت ابزار بررسی خواهد شد، چنان چه آسیب به وجود آمده ناشی از مشکل فنی دستگاه باشد، خسارت بر عهده رنت ابزار است و اگر خرابی حاصل شده بر اثر استفاده نادرست کاربر در دوران اجاره باشد، پرداخت خسارت بر عهده مشتری می باشد.

9- آیا ارسال به سراسر کشور انجام می شود؟

همه هم وطنان در سرتاسر کشور می توانند به سایت رنت ابزار مراجعه نمایند و به اجاره دستگاه مورد نظر خود بپردازند. کالای اجاره شده به هر نقطه ای از کشور ارسال خواهد شد.

    10- ارسال دستگاه چه مدت به طول می انجامد؟

ارسال دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد که می تواند از چند ساعت تا 24 ساعت باشد. با توجه به موجودی انبار و فاصله از مبدأ تا مقصد امکان افزایش مدت زمان ارسال کالا وجود دارد.

    11- چگونه می توان از تخفیف های رنت ابزار اطلاع یافت؟

با عضویت در شبکه های اجتماعی سایت رنت ابزار از تخفیف ها و آخرین اخبار سایت مطلع خواهید شد. آخرین اخبار و تخفیف ها در وب سایت رنت ابزار، کانال تلگرام ابزار گروپ و صفحه آن در اینستاگرام در اختیار عموم کاربران قرار می گیرد.