اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

شستشوی لابی ساختمان با اجاره اسکرابر

فهرست مطالب

رعایت اصول بهداشتی و نظافت در محیط زندگی و فراهم نمودن محیطی عاری از آلودگی به منظور حفظ جلوه های بصری محیط و تامین فضایی آرام بخش و سالم برای ساکنین از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. معمولا مجتمع های مسکونی مشتمل بر تعداد زیادی واحد های مسکونی بوده و از این رو میزان آمد و شد در لابی ساختمان ها بالا می باشد.

مسلما تردد افراد در این بخش ها موجب انتقال حجم بالایی از آلاینده ها از فضای بیرون به فضای داخل می گردد. ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی سطوح کف لابی ساختمان ها نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش می دهد بلکه استاندارد های بهداشتی و سلامت محیط را نیز کاهش داده و از این رو می تواند هزینه های هنگفتی را بر دوش ساکنان و مالکان واحد های مسکونی در این ساختمان ها وارد نماید.

در نتیجه شستشو و نظافت آلاینده های انباشته در چنین محیط هایی از اهیمت ویژه ای برخوردار می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی می تواند آلاینده های سطحی را بر طرف نماید، اما از توان لازم و کافی در حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها برخوردار نمی باشد. شستشوی سطوح با اجاره اسکرابر راهکار موثری در جهت شستشوی موثر و با کیفیت سطوح کف می باشد.

ساز و کار دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت موثر وبا کیفیت سطوح کف می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی و پاشش آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو  داده و از محیط حذف می نماید. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت شستشو و نظافت مجهز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند. علاوه بر این دستگاه های اساکرابر مجهز به سیستم مکنده بوده و از این رو با جمع اوری و مکش کامل آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو، سطوحی تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارند.

انواع دستگاه های اسکرابر

اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار دسته بندی می شوند. اسکرابر های دستی ابعاد کوچک و فشرده ای داشته و این رو قادر به حرکت و شستشوی سطوح کف در محیط های کوچک و کممتراکم می باشند.  این درحالی است که اسکرابر های سرنشین دار به واسطه داشتن پهنای کاری بزرگ و مخازنی با ظرفیت بالا، ابعاد بزرگی داشته و از این رو برای شستشو و نظافت محیط هایی با وسعت بالا مناسب می باشند.

در اسکرابر های سرنشین دار به واسطه ابعاد بزرگ دستگاه و تجهیز اان به صندلی، کاربر روی صندلی نشسته و عملیات شستشو و نظافت سطوح کف را انجام می دهد در حالیکمه در نمونه های دستی، کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و به واسطه دسته تعبیه شده بر روی دستگاه، آن را هدایت نموده و عملیات شستشو و نظافت را به انجام می رساند.

مزایای اجاره اسکرابر

مسلما خرید دستگاه اسکرابر در مقایسه با اجاره اسکرابر به هزینه بالاتری نیاز دارد در حالیکه اجاره اسکرابر امکان نظافتی با کیفیت و موثر را با حداقل هزینه فراهم می نماید.

علاوه بر این، در اجاره اسکرابر امکان انتخاب دستگاه مورد نظر از بین طیف وسیعی از دستگاه ها مقدور بوده و در صورت انتخاب دستگاه نامناسب به راحتی می توان آن را با دستگاهی دیگر تعویض نمود در حالیکه در خرید دستگاه اسکرابر،‌امکان تعویض دستگاه پس از فرآیند خرید وجود ندارد. همچنین در اجاره اسکرابر نیازی به در نظر گرفتن فضا برای نگهداری از دستگاه وجود نداشته و پس از اتمام عملیات دستگاه به شرکت اجاره دهنده عودت داده می شود.