اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره دستگاه کف شور به منظور آماده سازی سطوح کف پارکینگ برای سال نو

فهرست مطالب

آغاز سال نو همواره با خانه تکانی و غبار روبی از خانه  ها همراه می باشد. از دیر باز تا کنون به منظور شستشو و نظافتت تجهیزات و سطوح و به طور کلی انجام امور خانه تکانی از شیوه های سنتی و دستی نظافت شده است. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی می تواند آلاینده های انباشته در محیط را حذف نماید اما از توان لازم و کافی در حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها بر خوردار نبوده و بسیار زمان بر می باشد.

با توجه به حجم بالای کاری در روز های پایانی سال و اهیمت نظافت  و خانه تکانی برای خانواده ها، استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت راهکار مناسب و ایده آلی برای ارائه نظافتی با کیفیت و موثر می باشد. یکی از تجهیزات کاربردی برای انجام عملیات خانه تکانی اسکرابر می باشد. اجاره دستگاه کف شور امکان شستشو و نظافت سریع و با کگیفیت سطوح کف پارکینگ را به راحتی فراهم نموده و در نتیجه موجب درخشش دو چندان سطوح کف می گردد. در ادامه به بررسی کارکرد اسکرابر و نقش اجاره کف شور در نظافت سطوح کف پارکینگ می پردازیم:

ساز و کار دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته از روی سطوح کف ی باشد. این دستگاه ها به واسطه استفاده از سامانه برس زنی و پاشش آب توان بالایی در حذف آلاینده های چسبیده بر روی سطوح دارند. الیاف برس در این دستگاه ها با نفوذ به داخل خلل و فرج کفپوش ها تمامی آلاینده های نفوذ کرده به بخش های داخلی و شیار ها را بیرون کشیده و نظافت می نماید.

همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن بزرگ ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد که به واسطه تجهیزاین دستگاه ها به سیستم مکنده امکان پذیر گردیده است. تجهیز به مخازن مجزای آب کثیف و آب تمیز از دیگر مزایای این دستگاه ها می باشد که  موجب می شود همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده شده و در نهایت آب و مایعات آلوده به داخل مخزن آب کثیف منتقل گردد. در نتیجه با با یک عبور دستگاه اسکرابر از روی سطوح ، سطوحی کاملا تمیز، خشک و عاری از آلودگی بر جای می ماند.

مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر

اسکرابر ها به واسطه استفاده از سامکانه های مکانیزه و صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی و دستی نظافتی، از توان نظافتی بالاتری بر خوردار می باشند. از این رو شستشو و نظافت با این دستگاه ها از کیفیت بالاتری بر خوردار می باشد. بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که ارتباط مستقیمی با توان کاربر دارند در استفاده از دستگاه های اسکرابر،‌ به واسطه نیروی رو به پایین اعمال شده بر روی برس دستگاه،‌ سطح تماس موثر به طصورت یکنواخت در تمامی مراحل شستشو حفظ شده و در نتیجه کیفیت نظافت به طور کامل حفظ می گردد.

همچنین دستگاه های اسکرابر به واسطه فراهم نمودن امکان شستشوی محیط های کوچک تا وسیع در ابعاد متنوعی تولید می شوند که همین امر امکان انتخاب دستگاه مناسب را از میان طیف گسترده ای از دستگاه ها برای کاربر فراهم می نماید.

مزایای اجاره دستگاه کف شور

از جمله مزایای اجاره دستگاه کف شور می توان به این نکته اشاره نمود که هزینه پرداخت شده برای اجاره دستگاه بسیار پایین تر از هزینه خریداری اسکرابر می باشد. از این رو با حداقل هزینه می توان کیفیت بالای شستشو و نظافت را فراهم نمود. همچنین در اجاره دستگاه کف شور امکان انتخاب دستگاه مناسب با ابعاد مجحیط از میان طیف گسترده ای از دستگاه ها فراهم می باشد.

در اجاره دستگژاه کف شور هیچ گونه نگرانی بابت در نظر گرفتن فضای لازم برای نگهداری از دستگاه وجود نداشته و پس از اتمام عملیات شستشو دستگاه به شرکت اجاره دهنده، عودت داده می شود. اجاره دستگاه کف شور موجب درخشش سطوح کف پارکینگ شده و در نتیجه نظافتی با کیفیت را در زمانی کوتاه و آسانترین شیوه امکان پذیر می نماید.