اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره واترجت

اجاره واترجت آب گرم راه حلی موثر برای خلاصی از برچسب‌های تبلیغات

فهرست مطالب

بعد از چند روز مسافرت برگشته‌اید یا صبح زود با روحیه خوب قصد خارج شدن از خانه برای انجام کارهای روزمره خود را دارید و اولین صحنه‌ای که هنگام خروج از خانه با آن مواجهه می‌شوید تعداد زیادی برچسب تبلیغاتی است که بدون اجازه شما بر روی درب یا دیوار منزل‌تان چسبانده شده اند، واقعا ناراحت کننده است!

با عصبانیت سعی در جدا کردن آنها می‌کنید اما حرکت عجولانه شما باعث پاره شدن برچسب شده و باقیمانده آن همچنان با سماجت به درب یا دیوار چسبیده‌ و منظره‌ای حتی زشت‌تر از قبل ایجاد نموده است. خب در کنار شکایت کردن از صاحبان برچسب‌های تبلیغاتی، راه حلی ساده و کارآمد برای خلاصی از آنها وجود دارد: اجاره واترجت آب گرم

مشکلات پاک کردن برچسب های تبلیغاتی

تمیز کردن برچسب های تبلیغاتی چسبانده شده بر روی درب و دیوار خانه عملیاتی سخت و طاقت فرسا است. این برچسب ها معمولا بسیار سخت و چسبنده بوده و کندن آنها معمولا مستلزم استفاده از ترفندهای خاص است. البته بعد از سعی و کوشش فراوان باز هم رگه ‌های چسب بر روی سطح باقی مانده و منظره ای ناخوشایند ایجاد می‌کند. به عبارت دیگر جدا کردن برچسب یک مشکل و پاک کردن چسب باقی مانده خود مشکلی دیگر است که باعث دشواری و زمان بر شدن این عملیات می شود.
یکی از روش‌های مرسوم برای جدا کردن این نوع برچسب‌های تبلیغاتی استفاده از کاردک یا فرچه دارای الیاف زبر است . استفاده از این ابزارها هر چند هم که با دقت صورت گیرد، خود می‌تواند باعث ایجاد خراش روی درب و دیوار و خراب شدن آنها شود. همچنین معمولا در پایان کار و برای تمیز کردن کامل محل برچسب باید از مواد شوینده استفاده نمود.

البته با توجه به شایع بودن این مشکل، محلول‌های ویژه برچسب کن هم به بازار عرضه شده اند که معمولا پس از اعمال آنها بر روی برچسب باید مدتی صبر کرد تا تاثیرگذاری آن بیشتر شود.

بهرحال استفاده از هر نوع محلول شوینده بخصوص در مورد سطوح حساس همانند درب‌های چوبی باید با دقت و احتیاط کامل صورت گیرد و احتمال ناسازگاری نوع سطح با محلول شوینده و آسیب دیدگی آن همیشه در نظر گرفته شود. از سوی دیگر باید دقت کافی صورت گیرد تا از تماس محلول شوینده با پوست و چشم جلوگیری شود.

اجاره واترجت آب گرم برای پاک کردن برچسب تبلیغاتی

مشکلات ذکر شده باعث می‌شود که بسیاری از افراد از خیر جدا کردن برچسب های تبلیغاتی گذشته و یا در صورت انجام عملیات، پس از صرف وقت و انرژی قابل توجه نتیجه دلخواه را به دست نیاورند. حال آنکه با اجاره واترجت آب گرم به راحتی و در کمترین زمان ممکن می‌توان این مشکل را حل نمود.

در حقیقت همانگونه که هنگام شستن ظرف‌های چرب، لکه‌های سرسخت از روی لباس‌ها و حتی پاک کردن برچسب از روی ظروف مختلف آب دارای درجه حرارت بالا به شما کمک می‌کند، می‌توانید برای کندن برچسب‌های سرسخت از روی درب و دیوار هم از این عامل شوینده قدرتمند استفاده کنید.

واترجت آب گرم نه تنها آب دارای درجه حرارت بالا را فراهم می‌کند بلکه این آب را با فشار بسیار بالا بر روی سطح پاشش کرده و هر گونه چسب و آلودگی را از آن جدا می‌کند

مزایای اجاره واترجت آب گرم

واترجت آب گرم که با نام کارواش بخار شناخته می‌شود از لحاظ ساختار و نحوه عملکرد کاملا مشابه با دستگاه واترجت آب سرد است با این تفاوت که مدل آب گرم دارای یک بویلر یا گرم کن برای افزایش درجه حرارت آب خروجی می‌باشد.

بنابراین این دستگاه از قدرت پاک کنندگی بالاتری در مقایسه با واترجت آب سرد دارای فشار عملیاتی برابر برخوردار بوده و برای پاک کردن آلودگی‌های چرب و روغنی، مواد چسبنده و ضدعفونی کردن محیط ایده‌آل است. اضافه شدن ماژول گرم کن به واترجت مطمئنا علاوه بر افزایش قدرت تمیزکنندگی دستگاه، قیمت آن را هم افزایش می‌دهد.

به احتمال بسیار زیاد هر چند تمیز کردن برچسب‌های تبلیغاتی از روی درب و دیوار خانه‌تان برای شما مهم است اما علاقه ‌ای به خرید یک دستگاه چند ده میلیونی برای انجام این کار ندارید. بنابراین بهترین گزینه برای شما اجاره واترجت آب گرم خواهد بود. اجاره این دستگاه برای جدا کردن برچسب‌های تبلیغاتی مزایای متعددی دارد که عبارتند از:

سرعت بالا

اجاره دستگاه کارواش آب گرم به شما کمک می کند تا درب و دیوار خود را در زمانی بسیار کوتاه تر از آنچه تصور می کنید، از برچسب‌های تبلیغاتی پاک کنید. فشار و دمای بالای آب خارج شده از دستگاه شما را از کاردک و فرچه بی نیاز کرده و نیازی هم به زمان دهی برای تاثیرگذاری بیشتر نیست.

جلوگیری از آسیب دیدن سطح

برخلاف ابزارهای همانند کاردک یا فرچه زبر، جریان آب به نرمی هر گونه آلودگی را پاک نموده و باعث آسیب دیدگی درب و دیوار خانه شما نخواهد شد.

سازگاری با محیط زیست

هنگام اجاره واترجت آب گرم ، شما تنها از آب پرفشار و دارای درجه حرارت بالا استفاده می‌کنید که ماده ای کاملا سازگار با محیط زیست است.

عملکرد بی نظیر

با اجاره واترجت آب گرم شما در حقیقت سه دستگاه اجاره می‌کنید: واترجت آب سرد، واترجت آب گرم و بخارشوی. باقی مانده چسب بر روی سطح حتی اگر با آب گرم پرفشار پاک نشود قطعا به راحتی و به سرعت با بخار آب 150 درجه تمیز خواهد شد. بعد از جدا کردن تمام برچسب‌ها می‌توانید، گرم کن دستگاه را خاموش کرده و از آب سرد برای تمیز کردن درب، دیوار، پارکینگ و هر سطح مقاوم در برابر آب دیگر استفاده کنید.