اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره سوییپر

نظافت آسان و سریع باغ و حیاط با اجاره سوییپر دستی

فهرست مطالب

با شروع فصل پاییز و زمستان و زرد شدن برگ درختان، حجم بالایی از برگ های خشک بر روی سطح زمین می ریزد. اگر چه ریزش برگ درختان در محیط های عمومی چون پارک ها و خیابان ها جلوه های بصری محیط را افزایش داده و حس خوشایندی در عموم افراد ایجاد می نمایند، اما درفضای باز محیط های مسکونی همانند باغ ها و حیاط ها نظافت و مرتب بودن فضا اولویت اول افراد می باشد.

از این رو نظافت و حذف موثر آلاینده ها از روی سطوح کف امری لازم و ضروری در محیط های مسکونی می باشد. باتوجه به اینکه حجم آلاینده ها یا به عبارت دیگر برگ های خشک در فصول سرد سال بالا می باشد استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار زمان بر و هزینه بر می باشد. با توجه به اهمیت نظافت، اجاره سوییپر گزینه ای مناسب برای نظافتی سریع و موثرمی باشد.

چگونگی عملکرد دستگاه سوییپر

سوییپر دستگاهی کامل مکانیزه و تخصصی می باشد که برای جمع آوری آلاینده ها خشک از روی سطوح هموار افقی طراحی و تولید شده است. این دستگاه ها به منظور جمع آوری و حذف آلاینده ها از محیط، مجهز به سیستم برس زنی هستند.

سیستم برس زنی دستگاه سوییپر متشکل از یک برس دیسکی جانبی می باشد که با حرکت چرخشی خود آلاینده ها را به بخش میانی دستگاه هدایت می نموده و برس رولی مرکزی دستگاه با جرکت پادساعتگرد خود آلاینده های جمع آوری شده در بخش میانی دستگاه را به داخل مخزن زباله منتقل می نماید. استفاده از فیلتر در مخزن دستگاه با ممانعت از خروج ذرات آلاینده جمع آوری شده مانع از باز نشر مجدد آنها د رمحیط شده و از این رو کیفیت هوای پیرامون را به میزان قابل ملاحظه ای ارتقا می دهد.

موتور جلو برنده قدرتمند این دستگاه، تاثیر بسزایی در کاهش میزان خستگی کاربر داشته و کاربر تنها با نگه داشتن دسته، هدایت دستگاه را بر عهده دارد. علاوه بر این سیستم مکش به ار رفته بر روی برس مرکزی، با مکش گرد و غبار معلق در هوا مانع از انتشار آنها در هوای پیرامون شده و کیفیت نظافت را ارتقا می بخشد.

دسته بندی دستگاه های سوییپر

کارایی بالای دستگاه های سوییپر صنعتی موجب شده است تا این دستگاه ها به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی با ابعاد گوناگون در مدئل های متنوعی طراحی و تولید شوند. از این رو دستگاه های سوییپر در دو دسته سوییپر های دستی و سوییپر های خودرویی دسته بندی می شوند. سوییپر های خودرویی ابعاد بزرگ داشته و مجهز به صندلی می باشند. کار بر با نشستن بر روی صندلی دستگاه عملیات را انجام می دهد. در حالیکه سوییپر های دستی دارای ابعاد فشرده و قدرت مانور بالایی بوده و از این رو برای نظافت محیط های کوچک و معابر باریک گزینه ای مناسب می باشند.

مزایای اجاره سوییپر

دستگاه سوییپر به واسطه استفاده از سامانه های مکانیزه، سرعت عمل بالاتری از شیوه های سنتی و دستی نظافت دارد. علاوه بر این پهنای کاری بالای این دستگاه موجب کاهش قابل ملاحظه زمان لازم برای نظافت گردیده و از این رو نظافت و حذف آلاینده ها در زمن کوتاه تری پایان می یابد.

از این رو در اجاره سوییپر عملیات نظافت سرعت بالاتری داشته و از این رو نظافت در زمان کوتاه تری پایان میپذیرئ. ضمن اینکه اجاره سوییپر موجب ارتقا قابل ملاحظه در کیفیت شستشو و نظافت می گردد. همچنین در هنگام اجاره سوییپر هیچ گونه نگرانی بابت در نظر گرفتن فضای مناسب برای نگهداری از دستگاه نبوده و پس از اتمام عملیات نظافت دستگاه به شرکت ارجاع داده می شود. مسلما استفاده از تجهیزات مکانیزه و اجاره سوییپر نه تنها کیفیت نظافت را افزایش می دهد بلکه به واسطه سهولت و تسریع در فرآنید نظافت موجب فرح بخش شدن این فرآیند می گردد.