اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره مبل شوی برای هتل

استفاده از دستگاه های مدرن برای نظافت هتل (2)

فهرست مطالب

در مقاله قبل ضرورت نظافت در هتل ها و ایجاد جلوه بصری زیبا در آن ها بیان شد. همچنین مشکلات استفاده از روش های دستی و سنتی برای نظافت عنوان گردید و بیان شد که بهترین راهکار برای نظافت هتل ها استفاده از دستگاه های نظافتی مدرن می باشد. استفاده از این دستگاه ها علاوه بر بالا بردن کیفیت نظافت موجب ایمنی بیشتر و کوتاه شدن زمان لازم برای نظافت محیط می گردد. همچنین به دلیل استفاده از دستگاه های تخصصی، آسیبی به سطوح به دلیل استفاده از تجهیزات نادرست نمی گردد. در ادامه برخی دیگر از تجهیزات نظافتی مناسب برای هتل عنوان شده است.

اسپری مکش یا مبل شوی

در بخش لابی هتل و همچنین رستوران، مبل ها و صندلی ها برای رفاه حال مسافران  و میهمانان قرار گرفته اند. مبلمان در خطر آلودگی و لکه هایی مانند لکه های غذا و نوشیدنی هستند که موجب ظاهری ناشایسته خواهد شد. بنابراین باید به خوبی شستشو شوند. اما روش شستشوی مناسبی برای مبل و صندلی وجود ندارد و روش های موجود نیز کیفیت لازم را ندارند.بدین منظور می توان برای دست یافتن به بهترین کیفیت از دستگاه اسپری مکش یا مبل شوی استفاده نمود.

دستگاه مبل شوی با پاشش مواد شوینده موجب حل شدن آلودگی ها در محلول می شود سپس با سامانه مکش، محلول را به همراه آلودگی ها جمع آوری می نماید. بنابراین قبل از نفوذ محلول شوینده در الیاف مبلمان، سریعا مواد مکش می شود و در نتیجه به سطح مورد نظر آسیبی وارد نمی شود.

یکی از ویژگی های استفاده از دستگاه مبل شوی، خشک شدن سریع سطح و قابل استفاده بودن آن در طی نیم الی یک ساعت می باشد. شستشوی مبل ها در دوره های زمانی بلند مدت و به صورت چند ماه یک بار انجام می شود بنابراین با اجاره مبل شوی می توان امور نظافتی مبل و صندلی ها را به صورت اقتصادی انجام داد.

واترجت

سرویس بهداشتی و حمام از جمله بخش هایی در هتل است که همواره باید با استفاده از مواد شوینده به خوبی شستشو و میکروب زدایی شود تا از انتقال میکروب و بو جلوگیری گردد. اما پس مدتی در سرویس بهداشتی و حمام به دلیل استفاده مکرر از آب و مواد شوینده، سطوح را لایه ای از رسوب می گیرد. برای از بین بردن این جرم ها و رسوبات می توان از فشار بالای آب که توسط واترجت ایجاد می شود، استفاده نمود. با استفاده از دستگاه واترجت می توان آلودگی های سخت و و رسوبات را به خوبی شستشو نمود.

از طرفی دستگاه واترجت یا کارواش دستی می توان محوطه بیرونی هتل مانند حیاط، راه پله های ورودی، نما، در و پنجره ها را می توان شستشو نمود. شستشوی این بخش ها به صورت عمیق در فواصل زمانی زیاد مثلا چند ماه یکبار اتفاق می افتد و در این فاصله، شستشو و نظافت به صورت معمولی و با روش های دستی انجام می پذیرد.

به همین دلیل به جای هزینه زیاد برای یک دستگاه، می توان با اجاره واترجت در هزینه های صرفه جویی نمود. با اجاره واترجت به مدت 1 روز می توان تمامی شستشوی های لازم را در زمانی کوتاه و با کیفیتی بسیار بالا انجام داد.

اسکرابر

برای شستشوی سطوح کف در سالن غذاخوری و سایر بخش ها که دارای کفپوش هموار مانند سنگ و سرامیک هستند می توان از دستگاه اسکرابر استفاده نمود. اسکرابر با استفاده از آب و مواد شوینده سطح را به طور عمیق شسته و خشک می نماید. در صورت تمایل می توان برای شستشوی روزانه از سطل و تی استفاده نمود و هر زمان نیاز به شستشوی عمیق بود با اجاره اسکرابر ، سطوح را به خوبی شستشو نمود.

اسکرابر دارای یک مخزن آب تمیز و یک مخزن آب کثیف می باشد که باعث می ش.د آلودگی از بخشی به بخش دیگر انتقال نیابد. برس سطح را به خوبی می شود و تی لاستیکی به همراه سیستم مکش، آب و آلودگی را جمع آوری می نماید. با اجاره اسکرابر علاوه بر این که می توان سطح را به خوبی و با کیفیتی بسیار بالا شستشو نمود، بلکه در هزینه ها نیز صرفه جویی می گردد.