اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

شستشو و نظافت وسایل بازی با اجاره دستگاه کارواش صنعتی

فهرست مطالب

محوطه های بازی که در میادین و پارک های سطح شهر واقع شده اند همواره یکی از بهترین و مطلوب ترین فضا برای کودکان و نوجوانان می باشند. مسلما حضور مستمر، مداوم و پی در پی جمع زیادی از کودکان در این فضا ها و استفاده آنها از وسایل تفریحی می تواند موجب آلودگی و کثیفی این وسایل شده و در نهایت به عنوان منشایی برای انتشار و تکثیر عوامل بیماری زا در بین این قشر از افراد جامعه گردد. با توجه به اهمیت حفظ سلامت کودکان و همچنین فراهم نمودن فضای مناسب برای تفریح و سرگرمی آنها شستشو و نظافت وسایل واقع در این فضا ها همچون تاب ها، سرسره ها و … امری لازم و ضروری می باشد.

البته با توجه به موقعیت مکانی این تجهیزات و همچنین ساختار آنها استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت راهکار مناسبی برای شستشو نبوده و نمی تواند نیاز های نظافتی را به نحو مطلوبی بر طرف نماید.

در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه کارواش صنعتی که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و حذف آلاینده های انباشته از روی انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی طراحی و تولید شده اند راهکار مناسب و ایده آلی برای شستشو و نظافت این گونه وسایل می باشد. با توجه به اینکه خریداری دستگاه کارواش صنعتی به هزینه بالایی نیاز دارد، اجاره دستگاه کارواش صنعتی امکان شستشو و نظافت سریع ، آسان و مقرون به صرفه این بخش ها را به راحتی فراهم می نماید.

ساز و کار دستگاه کارواش صنعتی

کارواش صنعتی یا واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه و کاربردی برای شستشو و نظافت انواع سطوح هموار و ناهموار افقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش آب پر فشار تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و حذف می نماید. این دستگاه ها به منظور افزایش فشار آب مجهز به پمپ فشار قوی هستند.

آب با فشارا معمولی وارد دستگاه شده و پس از افزایش فشار از طریق لنس و نازل و شیلنگ فشار قوی به سمت بیرون پاشش می گردد. دو فاکتور مهم در دستگاه های کارواش صنعتی شامل سرعت پاشش و فشار پاشش می گردد. هر چه سرعت پاشش دستگاه کارواش صنعتی بیشتر باشد، سرعت عملیات شستشو و نظافت بیشتر می گردد، علاوه بر این هر چه فشار پاشش دستگاه بیشتر باشد، توان دستگاه کارواش صنعتی در حذف لایه های عمیق آلودگی بیشتر می شود.

انواع دستگاه های کارواش صنعتی

کارواش های صنعتی بر اساس دمای آب خروجی به دو دسته کارواش های صنعتی آب گرم و آب سرد دسته بندی می شوند. نمونه های آب گرم مجهز به سیستم گرمکن بوده و دمای آب پر فشار پس از ورود به داخل گرمکن دستگاه افزایش یافته و پس از آن به سمت بیرون پاشش می گردد.

از آنجایی که ورود اب داغ به داخل پمپ موجب اسیب آن می گردد، سیستم گرمکن همواره بعد از پمپ دستگاه قرار می گیرد. دستگاه های کارواش آب گرم به واسطه داشتن سیستم گرمکن در مقایسه با نمونه های آب سرد ابعاد بزرگ تر و وزن بیشتری دارند.

مزایای اجاره دستگاه کارواش صنعتی برای شستشوی وسایل و تجهیزات بازی

وسایل و تجهیزات بازی کودکان به واسطه تماس مستقیم با فضای بیرون و استفاده مستمر و پیوسته تعداد زیاد کودکان آلوده و کثیف می شود. ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح این تجهیزات نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش م یدهد بلکه می تواند فضای مناسبی را برای رشد و تکثیر عوامل بیماری زا فراهم می نماید. مسلما تماس کودکان با عوامل بیماری زا سلامت آنها را به خطر می اندازد.

از این رو شستشو و حذف آلاینده های انباشته بر روی این سطوح اهیمت ویژه ای دارد. اجاره دستگاه کارواش صنعتی راهکار مناسبی برای شستشوی دوره ای این تجهیزات می باشد. ضمن اینکه اجاره دستگاه کارواش صنعتی آب گرم به واسطه تولید و استفاده از آب گرم،‌علاوه بر شستشوی سطوح موجب ضدعفونی و حذف باکتری ها و عوامل بیماری زا نیز می گردد.

اجاره دستگاه کارواش صنعتی در مقایسه با خرید دستگاه به هزینه پاییتری نیازداشته و همین امر موجب صرفه جویی در هزینه ها می گردد.