اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

شستشو و نظافت فرش و موکت های اماکن مذهبی با استفاده از اجاره موکت شوی

فهرست مطالب

اماکن مذهبی چون مساجد و حسینیه ها در تمامی ایام سال به ویژه اعیاد مذهبی و ایام سوگواری مورد توجه و استقبال افراد جامعه قرار می گیرند. مسلما تردد و مراجعه بالای افراد و حضور بلند مدت آنها در این محیط ها و همچنین سرو انواع نذری ها در ایام خاص یکی از اصلی ترین عوامل در آلوده شدن فرش ها و موکت های مجموعه می باشد.

بدون شک حضور آلاینده ها در محیط نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش داده و موجب انتشار بوی نامطبوع در محیط می شود بلکه به واسطه ماندگاری بلند مدت بر روی منسوجات و نفوذ به بخش های داخلی الیاف موجبات خوردگی و پوسیدگی الیاف فرش و موکت ها را فراهم نموده و در نتیجه هزینه های گزاف تعمیر و یا تعویض را بر دوش مدیران این مجموعه تحمیل می نماید.

ضمن اینکه ماندگاری آلاینده ا در بین الیاف فرش و موکت محیط مناسبی را برای رشد و تکثیر انواع باکتری ها و قارچ ها فراهم نموده و در نتیجه می تواند منشای برای شیوع بیماری باشد. با توجه به گسترده بودن مساحت فرش ها و موکت های به کار رفته در این مجموعه ها شستشو و نظافت دستی آنها امری دشوار و زمان بر می باشد در حالیکه استفاده از شیوه های نوین و بعه کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی موجب تسهیل و تسریع در امر شستشو و نظافت منسوجات به کار رفته به عنوان کفپوش ها می گردد.

با توجه به هزینه های بالای خرید و تهیه دستگاه های مکانیزه ای چون دستگاه موکت شوی استفاده از خدمات اجاره موکت شوی صنعتی شیوه ای مقرون به صرفه و ایده آل برای دستیابی به بالاترین کیفیت ، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه نظافتی می باشد.

ساز و کار دستگاه موکت شوی

فرش و موکت شویدستگاه موکت شوی دستگاهی کاملا مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت تخصصی آلاینده ها از روی سطوح فرش و موکت می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده های نفوذ کرده به داخل خلل و فرج فرش و موکت را بیرون کشیده و شستشو می دهد. پاشش تنظیم شده آب و مواد شوینده بر روی سطوح ضمن صرفه جویی در حجم مایعات مصرفی موجب انحلال کامل آلاینده ها و حذف آنها می گردد.

دستگاه های موکت شوی به منظور جمع آوری مایعات آلوده ناشی از شستشو مجهز به موتور های مکنده بوده و با مکش کامل مایعات آلوده ناشی از شستشو مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می شوند. برس های به کار رفته در دستگاه های فرش و موکت شوی به منظور ممانعت از آسیب به الیاف فرش و موکت از نوع غلطکی می باشند.

مزایای اجاره موکت شوی صنعتی

ااجاره فرش و موکت شویز جمله مهمترین مزایای اجاره موکت شوی صنعتی می توان به کاهش قابل ملاحظه در هزینه های مرتبط با شستشو و نظافت فرش ها و موکت های مجموعه اشاره نمود. اجاره موکت شوی صنعتی امکان شستشو و نظافت ارزان و مقرون به صرفه فرش ها و موکت ها را پیش و پس از مراسم در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می نماید. ضمن اینکه استفاده از خدمات اجاره موکت شوی بدون نیاز به جا به جایی فرش ها و موکت ها امکان شستشو و نظافت آنها را برای کاربر مهیا می نماید.

تجهیز دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی به نازل و موتور مکنده با مکش کامل آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو ضمن اینکه مانع از تجمع آنها در محیط می شود بلکه زمان لازم برای خشک شدن و در نهایت استفاده مجدد از فرش ها و موکت ها را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.