اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره پله برقی شوی

اجاره پله برقی شوی و مزایای آن

فهرست مطالب

پله برقی ها به علت مواجه با حجم بالایی از رفت و آمدهای همه روزه در دسته دستگاه هایی قرار دارند که بسیار سریع دچار آلودگی می شوند، هنگامی که این بخش ها دارای آلودگی های متعدد و انباشت جرم گردند، در طول زمان علاوه بر ظاهر نازیبا، عمر دستگاه کاهش یافته و یا عملکرد آن دچار نقص و مشکل می شود.

در چنین مواقعی برای رسیدن به دستگاهی که همانند روز اول عملکرد و ظاهری مناسب داشته باشد، باید نسبت به شست و شوی با کیفیت آنها اقدام نمود. دستگاه پله برقی شوی یک دستگاه نظافت تخصصی می باشد که می تواند به طور ویژه در نظافت پیاده روی های متحرک و پله برقی ها مورد استفاده قرار گیرد.

اما در مواردی که استفاده از دستگاه به تعداد دفعات مکرر در دستور کار نباشد، اجاره پله برقی شوی همواره به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه می تواند در نظر افراد قرار گیرد.

نحوه کارکرد دستگاه پله برقی شوی

این دستگاه دارای یک مخزن آب تمیز ، برس رولی و یک جاروبرقی به عنوان واحد مکش می باشد. آب و مواد شوینده با میزان مشخص به سطح پاشش می شوند، برس در درز ها و شکاف های دستگاه قرار گرفته و می تواند آلودگی ها را شست و شو دهد. سپس آلودگی ها توسط واحد مکش دستگاه، مکش می گردد تا رطوبت به بخش های داخلی دستگاه نفوذ نکند.

اجاره دستگاه پله برقی شوی بسیار مقرون به صرفه

اگرچه پرداختن به نظافت در مورد قسمت های پر رفت و آمدی همچون پله های برقی ها بسیار حائز اهمیت می باشد اما این بخش ها را عمدتا  می توان به صورت دوره ای و در بازه های زمانی مشخص مورد نظافت قرار داد. در این حال و در صورتی که قرار نیست از یک دستگاه به طور مداوم استفاده شود، می توان بدون نیاز به خریداری تنها با با اجاره دستگاه می توان از مزایای بهره مندی از آن دستگاه استفاده نمود.

همچنین با توجه به اینکه هر دستگاهی پس از مدتی استفاده به تعمیر و یا تعویض برخی قطعات نیاز دارد در صورت اجاره دستگاه می توان در این قبیل هزینه ها صرفه جویی کرد.

مزایای به کارگیری دستگاه پله برقی شوی

از جمله برخی از این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • برس دستگاه دارای زبری مناسبی می باشد به گونه ای که در عین جداکردن کامل آلودگی ها از سطح به آن آسیبی وارد نمی نماید.
  • ماده شوینده پاشش شده روی سطح دستگاه به نحوی است که برای همه ی انواع پله برقی ها مناسب می باشد.
  • امکان مکش آب و مواد آلوده به وسیله واحد مکش دستگاه این امکان را فراهم می آورد تا رطوبت به داخل دستگاه نفوذ ننماید و آسیبی به دستگاه وارد نگردد.
  • میزان پاشش مواد شوینده و آب به مقدار کاملا بهینه بوده و از این رو صرفه جویی قابل توجهی در عین دستیابی به سطح ایده آلی از تمیزی می تواند صورت گیرد.
  • کارکرد دستگاه بسیار آسان و کاربر پسند می باشد.
  • علاوه بر شست و شوی افقی امکان شست و شوی عمودی پله ها نیز وجود دارد.
  • طول عمر پله برقی در صورت شست و شوی مناسب و بهینه افزایش می یابد و در نتیجه هزینه های ناشی از تعمیر و یا راه اندازی نمونه مشابه کاهش می یابد.
  • در این روش زمان مورد نیاز برای شست و شو کوتاه می باشد در نتیجه نیازی نیست پله برقی برای مدت طولانی خارج از استفاده باشد.

محیط های به کارگیری

از این دستگاه می توان به طور ویژه به منظور شست و شوی پله های برقی در مراکز خرید و مجتمع های تجاری، متروها و مراکز حمل و نقل، فرودگاه ها و پایانه های مسافربری بهره گرفت چرا که حجم رفت و آمدها در این بخش ها بسیار بیشتر از مراکز دیگر می باشد و استفاده از روش های سنتی و ابزارهای نظافتی غیر استاندارد و ناصحیح می تواند موجب دست نیافتن به سطح ایده آلی از تمیزی و یا حتی آسیب به دستگاه گردد.