اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره اسکرابر

سه نکته مهم در خصوص اجاره اسکرابر صنعتی

فهرست مطالب

حفظ زیبایی و تمیزی فضای یک اداره یا مرکز تجاری و صنعتی اهمیت زیادی دارد. جدا از تمیزی و حفظ ظاهر مجموعه، اهمیت به موضوع شستشوی سطوح کف موجب ارتقای سطح ایمنی محیط می گردد. استفاده از روش سنتی سطل و آب و تی برای شستن یک محیط بخصوص یک مرکز لوکس و مدرن کافی نبوده و امروزه تجهیزات مکانیزه مانند اسکرابر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

این تجهیزات عملیات شستشو را در بهتر و در زمان کمتر به انجام می رساند. اسکرابر صنعتی یک راه حل مقرون به صرفه برای تمیز نگه داشتن سطح با حداقل نیروی انسانی می باشد. در صورتیکه هزینه خرید اسکرابر در توان یک مجموعه نباشد، اجاره اسکرابر یک گزینه جایگزین به حساب می آید. در این مقاله به نکاتی اشاره می شود که انتخاب بین اجاره یا خرید اسکرابر را ساده تر می سازد.

اجاره اسکرابر یا خرید آن

سه عامل مهم تعداد دفعات مورد نیاز برای نظافت، بازدهی هزینه و نیاز های تعمیر و نگهداری در انتخاب بین اجاره یا خرید اسکرابر نقش دارد.

دفعات نظافت محیط

بعضی از مجموعه نسبت به دیگر مجموعه ها به تعداد دفعات بیشتری جهت نظافت محیط نیاز دارند. محیط هایی که دارای سطح تردد بالایی هستند، نیازمند تعداد دفعات شستشوی بیشتری می باشند.

همچنین برای جلوگیری از شیوع میکروب ها و باقی نماندن جرم در کف بیمارستان ها و مراکز درمانی، سطح باید بطور مرتب تمیز گردد. در چنین محیط هایی بهتر است دستگاه نظافتی اسکرابر خریداری شود. اجاره اسکرابر برای محوطه ها و ساختمان های کوچک تر و با تردد پایین تر که کمتر نیاز به نظافت دارد، توصیه می گردد.

بازدهی هزینه

اسکرابر صنعتی برای سطوح مختلف بتنی و سرامیکی و … یک گزینه مناسب بخصوص برای نگهداری از این سطوح استفاده می شود. به جای پرداخت هزینه های سنگین برای تامین تجهیزات نظافتی و نیروی خدماتی برای شستشوی کف و نگهداری از کفپوش، تهیه اسکرابر صنعتی باعث مدیریت هزینه ها می گردد.

یک اسکرابر خودرویی بوسیله یک کاربر هدایت شده و به تنهایی به جای چند کاربر با ابزار دستی عمل می نماید. البته اگر احساس می کنید که هنوز آماده هزینه کردن برای یک اسکرابر صنعتی نیستید، می توانید به جای آن یک اسکرابر را اجاره نمایید. اجاره یا خرید اسکرابر هر دو باعث کاهش هزینه های نظافتی می شود.

توجه به نیاز های نگهداری

یک اسکرابر صنعتی برای حفظ تمیزی سطوح کف در یک مرکز تجاری یا اداری و صنعتی مفید است. نگهداری صحیح و اصولی از این وسایل باعث افزایش طول عمر آن ها می شود.

بنابراین برای هرگونه تعمیر و نگهداری اسکرابر بخصوص برای بخش های حساس باید از تکنسین های فنی کمک بگیرید. البته در صورت اجاره اسکرابر باید حتما نقص های احتمالی بوجود آمده با شرکت تامین کننده در میان بگذارید.