اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره سوییپر

کاربرد سوییپر در محیط های مختلف و مزایای آن

فهرست مطالب

آلودگی های مختلفی بر سطح زمین قرار دارد که نظافت آن ها نیز به تجهیزات و دستگاه های خاصی نیازمند است. در صورتی که آلودگی خشک باشد مانند گرد و خاک، برگ و دیگر ضایعات کوچک، می توان از دستگاه سوییپر استفاده نمود. از سوییپر می توان برای جمع آوری آلودگی های خشک از سطح زمین استفاده نمود. سویپر در محیط های مختلف از قبیل کارخانه ها، سوله ها، محوطه های بیرونی ساختمان ها، پارکینگ ها و محیط های شهری و خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونگی عملکرد سوییپر

سویپر صنعتی نوعی دستگاه نظافتی می باشد که در محیط های بیرونی و فضاهای داخلی با مساحت های مختلف کوچک تا بزرگ قابل استفاده می باشد. سوییپر دارای دو رده دستی و سرنشین دار است که از مدل دستی تنها در محیط های کوچک استفاده می شود. سوییپر سرنشین دار که با نام سویپر صنعتی نیز شناخته شده است، در محیط های مختلفی قابل استفاده بوده و پرکاربرد تر می باشد. سوییپر صنعتی دارای دو و برخی موارد سه برس می باشد که با چرخش خود آلودگی ها را به سمت مرکز دستگاه هدایت می کنند. برس دیگری در مرکز دستگاه وجود دارد که از نوع غلطکی بوده و به سیستم مکش کمک می کند تا آلودگی ها را به خوبی جمع آوری کند. مخزن دستگاه سوییپر به آسانی قابل تخلیه می باشد.

مزایای استفاده از دستگاه سوییپر

سوییپرها چه به صورت دستی و چه خودرویی برای نظافت محیط های مختلف اسفاده می شوند و دارای مزایای زیادی هستند. این مزایا باعث شده اند که این دستگاه جزء دستگاه های پرکاربرد و پرطرفدار در حوزه نظافت صنعتی باشد.

سرعت بالای نظافت

سرعت نظافت با دستگاه سوییپر نسبت به روش های دستی و سنتی قابل توجه است که باعث می شود زمان بسیار کمی برای نظافت محیطی وسیع لازم باشد. کاهش زمان نظافت باعث می شود نیروهای خدماتی زمان آزاد بیشتری برای انجام امور دیگر داشته باشند.

کاهش هزینه ها

در صورت استفاده از سوییپر برای نظافت سطوح کف، نیازی به ابزار و تجهیزات دیگر نیست و همین امر موجب کم شدن هزینه ها می گردد. از طرفی دیگر سرعت بالای نظافت باعث می شود نیروی خدماتی کمتری نیاز باشد بنابراین در بلند مدت در هزینه ها به طور قابل توجهی کاهش می یابد و از نیروهای خدماتی می توان در امور دیگر همکاری گرفت.

سهولت کاربری

سوییپر ها مخصوصا در مدل های دستی کاربری بسیار ساده ای دارند و با هل دادن به وسیله دسته به راحتی جابجا می شود. در مدل های خودرویی نیز هدایت دستگاه آسان بوده و با فرمان، پدال گاز و کلید های کنترلی می توان آن ها هدایت نمود. بنابراین کار با این دستگاه ها هیچ گونه خستگی برای کاربر به همراه ندارد.

کاربرد متنوع

سوییپر قابل استفاده برای نظافت سطوح بتنی، سرامیکی و سنگی قابل استفاده می باشد. بنابراین در کارخانه ها، کارگاه ها، لابی مجتمع ها، محوطه ها، مساجد و هرجای دیگری می توان از سوییپر استفاده نمود.