اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره پولیشر

پولیش و شستشوی سطوح با اجاره دستگاه کفسابی

فهرست مطالب

سطوح کف در تالار ها، مجتمع های تجاری و لابی ساختمان های مسکونی یکی از جمله بخش های مهمی می باشد که در بدو ورود نظر مراجعه کنندگان را به خود جلب می نماید. مسلما تمیزی و درخشش این سطوح نقش بسزایی در ارتقا جلوه های بصری محیط و رضایت مراجعه کنندگان دارد. از سوی دیگر سطوح کف به واسطه تردد بالای افراد در معرض انواع آلودگی ها و خط و خش قرار دارد.

ایجاد انواع خش بر روی سطوح و همچنین ماندگاری آلاینده ها با گذشت زمان موجب کاهش درخشندگی و براقیت سطوح می شوند. مسلما حفظ و نگهداری از کفپوش ها نه تنها جلوه های بصری محیط را حفظ می نماید، بلکه با افزایش طول عمر کفپوش ها موجب کاهش هزینه های مرتبط با تعویض آنها می گردد. پرداخت و نگهداری از سطوح کف نیازمند استفاده از دستگاه های تخصصی و مکانیزه بوده و عملا با استفاده از شیوه های سنتی امکان پذیر نمی باشد.

اگر چه شستشو و نظافت با برنامه و منظم سطوح کف تاثیر بسزایی در حفظ و نگهداری از سطوح دارد اما قادر به حذف خط و خش ایجاد شده و بازیابی درخشش اولیه سطوح نمی باشد. از این رو استفاده از دستگاه های تخصصی چون دستگاه پولیشر، راه حل مناسبی برای پرداخت سطوح کف می باشد. البته با توجه به هزینه بالای خرید دستگاه اجاره دستگاه کفسابی گزینه ای مقرون به صرفه برای بازیابی درخشش سطوح می باشد.

معرفی عملکرد دستگاه پولیشر

دستگاه پولیشر ابزاری تخصصی برای پرداخت و صیقل دادن سطوح کف و همچنین شستشوی عمیق می باشد. این دستگاه مجهز به برس بوده و چرخش پر سرعت دستگاه، با لایه بر دایی از روی سطوح درخشندگی و براقیت را به کفپوش ها باز می گرداند. این دستگاه مجهز به مخزن آب تمیز بوده و به راحتی برای شستشو و پرداخت سطوح کف محیط های کوچک تا بزرگ قابل استفاده می باشد.

کنترل و هدایت این دستگاه آسان بوده و به راحتی می توان کارکرد و میزان پاشش آب را متوقف نمود. با توجه به اینکه سطح مقطع دستگاه پولیشر کوچک می باشد فشار رو به پایین اعمال شده بر روی برس دستگاه بالا بوده و از این رو موجب سایش کفپوش ها و حذف خط و خش ایجاد شده بر روی آنها می گردد. نکته قابل توجه در مورد پولیشر تعدد برسی های دستگاه می باشد که امکان انتخاب برس متناسب با جنس کفپوش ها برا به راحتی برای کاربر مهیا می نماید.

استفاده از برس مناسب با جنس سطوح مانع از ایجاد آسیب بر روی کفپوش ها می گردد. در هنگام استفاده از پولیشر، به منظور براق تر شدن سطوح کف می توان از واکس های مناسب با جنس کفپوش ها استفاده نمود. وجود ضربه گیر در اطراف برس دستگاه از ان در برابر ضربات احتمالی محافظت می نماید.

مزایای اجاره دستگاه کفسابی

اجاره دستگاه کفسابیاجاره دستگاه کفسابی یکی از گزینه های ایده آل برای پرداخت و صیقل دادن سطوح کف می باشد که امکان پولیش سطوح کف را با حداقل هزینه ممکن فراهم می نماید. با توجه به اینکه هزینه صرف شده برای خرید دستگاه تقریبا بالا می باشد، اجاره دستگاه کفسابی با صرف هزینه کمتر امکان صیقل دادن سطوح را به راحتی و با حداقل هزینه فراهم می نماید.

ضمن اینکه در اجاره دستگاه کفسابی هیچ گونه نیازی به فراهم نمودن فضای مناسب برای نگهداری از دستگاه نمی باشد.