اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره تجهیزات رفاهی

فهرست مطالب

همواره رقابت تنگاتنگی بین خرید و اجاره تجهیزات رفاهی و ابزار های تخصصی وجود دارد، این رقابت به دلیل مزایا و معایبی است که هر کدام از دو روش خرید و اجاره به همراه دارند. در صورتی که استفاده از تجهیزات در مدت زمان کوتاه نیاز باشد، اجاره آن صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت. در مدارس و اماکن آموزشی، هتل ها، سالن های همایش، تالار های پذیرایی، سالن های ورزشی و… می توان از تجهیزات رفاهی تخصصی مانند ترولی های نظافتی به منظور انجام شستشوی مفید و بهینه سطوح همکف استفاده کرد. 

 

تجهیزات رفاهی قابل اجاره از رنت ابزار

به طور کلی ابزار تخصصی و تجهیزات رفاهی در دسته بندی های متفاوتی قرار می گیرند و بسته به شرایط و نیاز های محیط، انتخاب می شوند. در ادامه تجهیزاتی که قابل اجاره روزانه، ماهانه و سالانه می باشند، معرفی و تشریح می گردد.

ترولی

به طور کلی به تجهیزاتی که چرخ دارند و حمل آن ها راحت می باشد،‌ ترولی گفته می شود. در زمینه تجهیزات رفاهی، ترولی در مدل های متفاوتی طراحی و تولید شده است که هر کدام به منظور استفاده در بخشی خاص و کاربردی خاص ارائه می شود. 

ترولی نظافتی

یکی از انواع ترولی ها، تجهیزاتی است که برای نظافت و شستشوی سطوح هموار و ناهموار به کار می رود. از این نوع ابزار نظافت به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات در هتل ها، رستوران ها،‌ اماکن ورزشی، ادارات، خانه ها و… استفاده می شود. زمانی که اتفاقی خارج از روتین برنامه این اماکن رخ می دهد- مانند رویداد ها، بازدید هاو…- می توان به منظور جلوگیری از هزینه اضافی، برای یک یا چند روز از امکان اجاره ترولی نظافتی استفاده کرد. این نوع ترولی در مدل های کوچک و بزرگ به منظور شستشوی سطوح کوچک یا سطوح وسیع و گسترده قابل اجاره می باشد.

ترولی رستورانی

این نوع از ترولی همانگونه که از نامش هویداست، مخصوص حمل و توزیع اغذیه می باشد. ترولی های رستورانی به منظور سرو غذا در رستوران ها، هواپیما و… قابل استفاده است. در صورتی که نیاز به انجام سرو غذا در مدت کوتاهی باشد یا تعداد تجهیزات مخصوص این کار برای یک مناسبت خاص در رستوران ها،‌ هواپیما ها و… کم باشد،‌ می توان با اجاره ترولی رستورانی، هزینه های خدمات را کاهش داد.

ترولی هتلی

در هتل ها، به دلیل تعدد تجهیزات نیاز است یک ترولی با محفظه بسته و درب استفاده گردد تا به سادگی وسائل شخصی اتاق ها مانند حوله، رویه تخت و بالش و… بدون ریسک آلودگی در آن نگهداری شود. اجاره تجهیزات رفاهی مانند ترولی هتلداری، موجب بهبود عملکرد در زمان های پیک ترافیک سفر در هتل ها خواهد شد و به لحاظ اقتصادی نیز توجیه خواهد داشت.

دستگاه خوشبو کننده هوا

از مهم ترین وسائل در زمان هایی که رویداد خاصی وجود دارد، دستگاهی می باشد که به بهبود کیفیت هوای محیط کمک کند. دستگاه خوشبو کننده هوا در مطبوع شدن محیط در زمان های خاص بسیار موثر خواهد بود. در صورتی که رویداد ها مدت زمان کوتاهی داشته باشند، می توان از دستگاه خوشبو کننده هوا به صورت اجاره ای استفاده نمود.