اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره واترجت

دلایل اجاره دستگاه واترجت

فهرست مطالب

دستگاه واترجت یکی از دستگاه های شوینده است که برای شستشوی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه واتر جت با ایجاد آبی پرفشار، توانایی شستشوی سطوح مختلف، دیوار، کف، انواع خودرو، تجهیزات مختلف و حتی لایه برداری را خواهد داشت. شوینده پرفشار از نظر میزان فشار کاری، منبع تغذیه، دمای آب خروجی و نوع جابجایی به چند دسته تقسیم می شود که متناسب با شرایط محیطی و نوع عملیات، یک مدل انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه دستگاه شوینده پرفشار یا واترجت یک دستگاه بسیار پرکاربرد در محیط های مختلف خانگی، اداری، صنعتی و محیط های شهری می باشد.

خرید یا اجاره

در هر محیط با توجه به میزان آلودگی، نظافت می تواند در فواصل زمانی کوتاه، به طور مثال هر روز، و یا در فواصل زمانی زیاد مثلا چند ماه یکبار صورت پذیرد. بنابراین استفاده از دستگاه واتر جت در هر محیط متفاوت است. در صورتی که استفاده از واترجت به صورت روزانه یا هفتگی باشد، خرید دستگاه بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد. پس از خرید دستگاه در صورتی که در برخی مواقع نیاز به تعداد دستگاه های بیشتری بود، می توان این نیاز را با اجاره دستگاه برطرف نمود. اما با توجه به هزینه نسبتا بالای خرید دستگاه، در صورتی که واتر جت به صورت محدود مورد استفاده قرار می گیرد، اجاره واترجت بسیار مقرون به صرفه می باشد.

کاربرد دستگاه واترجت

دستگاه واترجت در محیط های مختلف دارای کاربردهای متنوعی می باشد و با فشار کاری و همچنین حجم آب خروجی متفاوت دسته بندی می شوند. واترجت با فشار کاری کمتر از 250 بار در رده نیمه فشار قوی هستند که با عنوان کارواش خانگی مطرح می شوند. باید دقت داشت از دستگاه مناسب با سطح و آلودگی استفاده نمود تا علاوه بر این که آلودگی را به خوبی شستشو می نماید، هیچ گونه آسیبی به علت فشار بالا به سطح وارد ننماید.