اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

معرفی واترجت و مزایای اجاره آن

فهرست مطالب

در هنگام شستشو، استفاده از شلنگ باغبانی و آب شهری به سبب فشار پایین آب، سرعت عملیات نظافت کند خواهد بود و زمان زیادی تلف خواهد شد. امروزه با تولید موتور و پمپ های فشار قوی، دستگاه های قدرتمند و کاربردی مانند واترجت صنعتی طراحی شده اند. از همین رو، شستشو و نظافت بهینه انواع سطوح با خرید و اجاره واترجت صنعتی انجام می شود.

معرفی کارواش صنعتی و انواع

واترجت ها متناسب با کاربری و نیاز کاربران، انواع و ویژگی های متنوعی دارند. محدوده فشار در این دستگاه ها به طور متداول در حدود 70 الی 130 بار در یک کارواش خانگی و 130 الی 3000 بار در کارواش صنعتی می باشد. شستشوی خودرو، جرم گیری و حذف آلاینده های کف استخر از کاربردهای خانگی واترجت ها محسوب می شوند. همچنین، از این دستگاه در مصارف صنعتی برای نظافت ماشین آلات، شستشوی نمای کارخانه، جرم گیری استفاده می گردد. این دستگاه ها از لحاظ منبع انرژی به سه دسته الکتریکی، دیزلی و بنزینی دسته بندی می گردند که هر مورد دارای مزایا و معایبی می باشند که متناسب با نیاز کاربر انتخاب می شوند.

واترجت خانگی

این نوع از واترجت جهت مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا ابعاد و قیمت خرید یا اجاره واترجت خانگی کمتر از انواع واترجت صنعتی می باشد. از همین رو، در میان کاربران خانگی نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. واترجت خانگی معمولا به منظور نظافت و شستشوی خودرو، شستشوی تاسیسات و نمای ساختمان، نظاف کف و دیوارها استفاده می شود.

کارواش صنعتی

کارواش های صنعتی به سبب آن که از فشار کاری بیشتری برخوردار هستند می توانند در نظافت و شستشوی ماشین آلات و تاسیسات صنعتی، دیگ ها، قطعات روغنی و دستگاه ها به طور بهینه مورد استفاده قرار بگیرند. دستگاه های کارواش صنعتی در دو مدل بنزینی و الکتریکی به بازار عرضه می شود و متناسب با نیاز مشتری و محدودیت دسترسی به برق شهری می توان به اجاره واترجت ها در مدل های بنزینی یا دیزلی فک کرد. از مهم ترین مصارف صنعتی کارواش ها می توان به جرم گیری سطوح استخرها، شستشوی ماشین آلات صنعتی و عمرانی، چربی زدایی سطح قطعات و دستگاه ها اشاره نمود.

مزایای اجاره واترجت صنعتی

دستگاه واترجت قابلیت تنظیم فشار و دبی جریان متناسب با نیاز و نوع کارکرد را دارد که می تواند در صرفه جویی مصرف آب کمک شایانی کند. همچنین، کاهش نیروی انسانی، افزایش کارایی و کیفیت انجام عملیات، افزایش سرعت شستشو از دیگر مزایای خرید یا اجاره واترجت صنعتی می باشد.

کارواش آب گرم

به طور کلی جریان خروجی آب در دستگاه های واترجت متناسب با نوع کارکرد و نیاز کاربر به دو نوع آب سرد و آب گرم در فشارهای پاشش گوناگون دسته بندی می شود. در کارواش های آب گرم از یک گرمکن به منظور افزایش دمای آب داخل مخزن استفاده می گردد. معمولا گرم کن های استفاده شده در دستگاه های کارواش از نوع دیزلی می باشد، البته در برخی از مدل ها از گرم کن الکتریکی یا المنتی نیز استفاده می شود. بازه دمایی آب پاشش شده در واترجت آب گرم در حدود 40 الی 140 درجه سانتیگراد است.