اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره اشکرابر

آماده سازی سطوح برای بازدید و افتتاح با اجاره اسکرابر

فهرست مطالب

مراسم و افتتاحیه و آماده سازی اماکن عمومی و خاص برای بازدید مسئولین و افراد جامعه یکی از متداول ترین مراسم ها در اقصا نقاط جهان می باشد. از این رو شستشو و نظافت و حذف آلاینده ها از محط مورئدنظر امری لازم و ضروری است. یکی از اقدامات مهم در راستای نظافت و شستشوی محیط، شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت همانند تی کشی دستی، توان لازم و کافی در حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را آنگونه که باید و شاید بر طرف نماید.

در چنین شرایطی بهترین گزینه برای آماده سازی و نظافت کامل و با کیفیت سطوح کف استفاده از ابزار های مکانیزه و صنعتی چون دستگاه اسکرابر می باشد که به طور خاص و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف طراحی و تولید شده است. اگرچه هزینه صرف شده برای خریداری دستگاه اسکرابر تا حدودی بالا می باشد اما اجاره اسکرابر به راحتی می تواندن نیاز های نظافتی محیط را با حداقل هزینه ممکن بر طرف نماید.

ساز و کار دستگاه اسکرابر

اجاره اسکرابراسکرابر صنعتی یا دستگاه کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آب تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت نظافت مجهز به مخازن مجزا برای آب تمی زو آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت کفپوش ها استفاده می نمایند.

یکی از بزرگ ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح کف می باشد که به واسطه تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکنده که شامل لاستیک تی و موتور مکنده می باشد محقق می گردد. در نتیجه با یک عبور دستگاه اسکرابر از روی سطوح آلوده کثیف، سطوحی تمیز، درخشان و عاری از آلودگی بر جای می ماند.

ویژگی های دستگاه های اسکرابر صنعتی

اجاره اسکرابراسکرابر های صنعتی به واسطه استفاده از سیستم های مکانیزه و صنعتی از توان بالایی برای نظافت آلاینده های چسبیده بر روی سطوح بر خوردار می باشند. اسکرابر ها با استفاده از برس آلاینده های چسسبیده بر روی سطوح را جدا نموده و حذف می نمایند. الیاف برس ها با نفوذ به داخل اخلل و فرج و شیار های کفپوش ها تمامی آلاینده های انباشته در این بخش ها از بیرون کشیده و جلای و درخشندگی سطوح را دو چندان می نماید.

استفاده مداوم از آب تمیز در شستشو و نظافت با دستگاه های کفشوی مانع از انتشار آلاینده ها به بخش های دیگر می گردد. ضمن اینکه خشک نمودن سطوح توسط دستگاه  های کفشوی نیز باارائه سطوحی کاملا خشک و عاری از آلودگی خطر لغزندگی را به صفر کاهش داده و مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به بخش های شسته شده می گردد.

مزایای اجاره اسکرابر

اجاره اسکرابراز جمله مزایای مهم اجاره اسکرابر می توان به ارتقا کیفیت شستشو و نظافت با حداقل هزینه اشاره نمود. اگرچه خرید دستگاه اسکرابر به هزینه بالایی نیاز دارد اما اجاره اسکرابر کیفیت بالای شستشو و نظافت را با حداقل هزینه برای کاربر مهیا می نماید. حذف موثر و با کیفیت آلاینده های چسبیده بر روی سطوح نیز از دیگر مزایای اجاره اسکرابر می باشد.

در شیوه های متداول تی کشی دستی، نیروی اعمال شده بر روی تی وابسته به میزان تمایل و توان فرد بوده و از این رو تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح به نحو مطلوبی حذف نمی شوند. از دیگر مزایای اجاره اسکرابر در آماده سازی و تدارک مراسم های افتتاحیه و بازدید می توان به کاهش در تعداد نیروی خدماتی اشاره نمود که موجب کاهش قابل ملاحظه در هزینه ها می گردد. دستگاه های اسکرابر به واسطه استفاده از سیستم ها وتجهیزات کاملا مکانیزه و صنعتی سرعت عمل بالایی داشته و نظافت موثر و با کیفیت سطوح را در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسانند.