اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

نظافت محیط های صنعتی با اجاره جاروبرقی صنعتی

فهرست مطالب

ایجاد آلاینده ها در طول فرآیند تولید محصولات امری بدیهی و اجتناب ناپذیر می باشد. آنچه که مسلم است چگونگی جمع آوری و حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از محیط کسب و کار می باشد. حضور آلاینده ها  در محیط کسب و کار، سالن های تولید و انبار ها نه تنها کیفیت محصولات تولیدی را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه به واسطه نفوذ به بخش های داخلی تجهیزات و دستگاه ها، عملکرد دستگاه ها را از حالت بهینه خارج نموده و در نهایت موجب تحمیل هزینه های گزاف مرتبط با تعمیر و نگهداری دستگاه ها بر دوش مدیران مجموعه ها می گردد.

اگر چه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی می تواند آلاینده های درشت موجود در مجموعه ها را حذف نماید اما استفاده از این شیوه ها در جمع آوری و حذف مایعات آلوده و ذرات ریز آلاینده کاربرد چندانی ندارد. با توجه به اهمیت شستشو و نظافت و همچنین تاثیر مهم آن بر روی سود آور و بهره وری کسب و کار استفاده از دستگاه های مکانیزه و تخصصی برای نظافت و جمع آوری آلاینده ها از محیط امری لازم و ضروری می باشد.

جاروبرقی صنعتی یکی از کاربردی ترین تجهیزات مکانیزه برای حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از محیط های صنعتی می باشد. با توجه به اینکه هزینه های مرتبط با خریداری دستگاه مجزا برای مجموعه ها مقرون به صرفه نمی باشد استفاده از خدمات اجاره جاروبرقی صنعتی راه حلی منطقی و مقرون به صرفه برای نظافتی موثر و با کیفیت می باشد.

اساس عملکرد جاروبرقی صنعتی

اجاره جاروبرقی صنعتیجاروبرقی صنعتی به واسطه ایجاد خلا در داخل مخزن دستگاه موجب انتقال هوا و به طبع آن انتقال آلاینده ها به داخل مخزن دستگاه می گردد. هر چه سرعت مکش دستگاه بیشتر باشد سرعت عملیات نظافت بیشتر شده و هر چه قدرت مکش دستگاه بیشتر باشد، توان دستگاه در مکش آلاینده های حجیم از فاصله دورتر بیشتر می گردد.

از آنجایی که دستگاه های جاروبرقی صنعتی با استفاده از سامانه مکش آلاینده های موجود در محیط را جمع آوری می نمایند مانع از انتشار ذرات ریز گردد و غبار در فضای پیرامون می شوند. همین امر علاوه بر اینکه نظافتی موثر و با کیفیت را تضمین می نماید، بلکه ضامن سلامت افراد حاضر د ر محیط نیز می باشد.

مزایای استفاده از جاروبرقی صنعتی در نظافت محیط های صنعتی

مسلما آلاینده های موجود در محیط های صنعتی متفاوت از آلاینده های متداول انباشته در اماکن مسکونی و تجاری می باشند. از این رو برای جمع آوری و حذف از محیط نیازمند تجهیزاتی متفاوت از تجهیزات خانگی و تجاری می باشند. دستگاه های مکنده به منظور برآورده سازی نیاز های محیط های گوناگون در انواع مختلف و با ویژگی های متنوعی تولید می شوند. یکی از ویژگی های مهم و کاربردی در دستگاه های جاروبرقی صنعتی قدرت بالای سیستم فیلتراسیون در به دام انداختن ذرات زیر گرد و غبار می باشد. تجهیز سیستم فیلتراسیون به سیستم نظافت فیلتر در دستگاه های مکنده صنعتی موجب بهبود عملکرد فیلتر و ممانعت از خفگی آن می گردد.

مزایای اجاره جاروبرقی صنعتی

از جمله مزایای اجاره جاروبرقی صنعتی می توان به کاهش قابل ملاحظه در هزینه ها اشاره نمود ضمن اینکه استفاده از خدمات اجاره جاروبرقی صنعتی موجب فراهم نمودن بالاترین سطح نظافت برای مجموعه ها می گردد. اجاره جاروبرقی صنعتی با توجه به ویژگی های دستگاه امکان جمع آوری همزمان آلاینده های مایع و جامد را به راحتی برای کاربر مهیا می نماید. در حالیکه جمع آوری آلاینده های مایع با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار دشوار و زمان بر می باشد.

در هنگام اجاره جاروبرقی صنعتی هیچ گون نگرانی در مورد فراهم نمودن فضای مناسب برای نگهداری از دستگاه در مواقعی که استفاده نمی شود وجود ندارد در حالیکه در خرید دستگاه در نظر گرفتن فضای مناسب برای نگهداری از دستگاه امری ضروری بوده و تاثیر مستقیمی بر افزایش عمر مفید دستگاه و در نتیجه هزینه های مرتبط با تعمیر و نگهداری دارد.