اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره اشکرابر

افزایش بهره وری با اجاره اسکرابر

فهرست مطالب

اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی مکانیزه و کاربردی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. با توجه به اینکه شستشو و نظافت سطوح کف امری لازم و ضروری بوده اما با دشواری های زیادی همراه می باشد،‌ شرکت های تولید کننده تجهیزات مکانیزه و صنععتی نظافت با ارائه دستگاه های اساکرابر صنعتی به بازرا موجب تحول در امر شستشو و نظافت سطوح کف شدند. اسکرابر ها به طور خاص و تخصصی برای شستشو و حذف آلاینده ها از روی سطوح کف طراحی و تولید شده اند. با توجه به دشواری های استفاده از شیوه های سنتی در شستشوی سطوح کف،‌ استفاده از اسکرابر گزینه ای ایده ال برای یک نظافت موثر و با کیفیت می باشد. البته با توجه به اینکه خرید دستگاه اسکرابر به هزینه بالایی نیاز دارد،‌ اجاره اسکرابر صنعتی راهکار مقرون به صرفه ای برای دستیابی به یک نظافت موثرو با کیفیت می باشد.

اهمیت شستشو و نظافت سطوح کف

سطوح مکف به واسطه موقعیت مکانی و فیزیکی که دارن پیوسته الوده و کثیف می شوند. ماندگاری آلاینده ها بر روی سطوح کف نه تنها جل.وه های ظاهری محیط را کاهش می دهد بلکه به واسطه خاصیت اسیدی اغلب آلاینده ها موجب آسیب به کفپوش ها می گردد. همچنین حضور آلاینده ها بر روی سطوح کف می تواند محیط مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری ها و قارچ ها فراهم کرده و در نتیجه موجب کاهش استاندارد های بهداشتی محیط می گردد. از این رو شستشو و نظافت مرتب و با کیفیت آلانیده ها امری لازم و ضروری می باشد.

چالش های شستشوی با استفاده از شیوه های سنتی

استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت اگر چه آلاینده های ظاهری رااز روی سطوح حذف می نماید اما از توان لازم و کافی در حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها برخوردار نمی باشد. شیوه های سنتی از یک سطل آب و تی برای شستشو استفاده می کنند درنتیجه تا مادامی که اب سطل تعویض نشود با شستشوی تی الوده در سطل آلاینده ها از بخشی به بخش دیگر منتقل می شوند. علاوه بر این سطوح خیس و مرطوب بسیار لغزنده بوده و می توانند موجب سقوط افراد گردند. زمان بر بودن و نیاز به تعداد زیاد نیروی خدماتی در محیط های وسیع از یگر چالش های استفاده از شیوه های سنتی می باشد که منجر به افزایش هزینه های مرتبط با بخش نظافت شده ودر نهایت کاشه سودآوری و بهره وری کسب و کار را در پی دارد.

مزایای استفاده از اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی دستگاهی مکانیزه و تخصصی برای شستشوی سطوح کف می باشد. این دستگاه ها با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نمایند. دستگاه اسکرابر مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو استفاده می کند. همین امر مانع از انشتار آلودگی ها به دیگر بخش های می گردد. سیستم مکنده نصب شده بر روی دستگاه از دیگر بخش های مهم اسکرابرها می باشد که وظیفه جمع آوری و حذف آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو را بر عهده دارد. خشک نمودن سطوح کف توسط این دستگاه ها خطر لغزندگی سطوح را کاهش می دهد.

نقش اجاره اسکرابر در بهره وری

اجاره اسکرابر یک راهکار بسیار موثر برای شستشوی سطوح می باشد. از جمله نقش اجاره اسکرابر در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حجم آب مصرف شده در اسکرابر به مراتب کمتر از حجم آب مصرف شده در شیوه های سنتی می باشد. از این رو اجاره اسکرابر موجب کاهش در مصرف منابع انرژی می گردد.
  • هزینه لازم برای اجاره اسکرابر به مراتب کمتر از هزینه لازم برای خرید بوده واز این رو اجاره اسکرابر موجب صرفه جویی در هزینه ها می گردد.
  • اجاره اسکرابر امکان یک نظافت موثر و با کیفیت وایده آل را با حداقل هزینه برای صاحبان و مدیران مجموعه ها فراهم نموده و از ای رو در هزینه های کسب و کار صرفه جویی می شود.
  • با توجه به اینکه سرعت عمل دستگاه اسکرابر بالاتر از شیوه های سنتی می باشد،‌ اجاره دستگاه اسکرابر موجب افزایش سرعت نظافت و کاهش در تعداد نیروی خدماتی می گردد.