اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره واترجت صنعتی

نکات مهم در اجاره دستگاه کارواش

فهرست مطالب

واترجت صنعتی دستگاهی کارآمد و تخصصی برای شستشو و نظافت سریع و موثر آلاینده ها از روی انواع سطوح افقی و عمودی می باشد که با استفاده از پاشش پر فشار آب تمامی تمامی آلاینده ها را از روی سطوح حذف نموده و سطوحی تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارد. انرژی بالای مولکولی های آب پاشش شده با غلبه بر نیروی چسبندگی بین مولکول های آلاینده و سطح موجب شکستگی پیوند ها شده و در نتیجه آلاینده ها را حذف می نماید.

قابلیت استفاده از این دستگاه ها در نظافت انواع سطوح افقی و عمودی موجب محبوبیت خاص آنها در بین کاربران و کاربرد گسترده آنها در نظافت های صنعتی تا خانگی گردیده است. مسلما تهیه و خرید دستگاه واترجت صنعتی نیازمند صرف هزینه و فراهم نمودن فضای مناسب برای نگهداری از دستگاه می باشد. این درحالیست که استفاده از خدمات اجاره دستگاه کارواش صنعتی نیاز های نظافتی محیط را در اندک زمان ممکن و با کمترین هزینه به انجام می رساند. در هنگام اجاره واترجت صنعتی توجه به ویژگی های دستگاه و شرایط محیطی نقش موثری در حداکثر بهره وری از دستگاه و ارتقا کیفیت شستشو و نظافت ایفا می نماید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه واترجت صنعتی

اجاره واترجت صنعتیدستگاه واترجت صنعتی ابزاری مکانیزه متشکل از بخش ورودی آب، پمپ فشار قوی، شیلنگ فشار قوی، تفنگی، لنس ها و نازل های متنوع می باشد. ساز کار همزمان و پیوسته این اجزا موجب افزایش فشار آب ورودی و پاشش پر فشار آن بر روی سطوح هدف می گردد.

نکات مهم در هنگام اجاره دستگاه کارواش صنعتی

از آنجایی که دستگاه های واترجت صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون در ابعاد متنوع و با ویژگی های متفاوتی تولید و عرضه می شوند، در هنگام اجاره دستگاه کارواش توجه به ویژگی های دستگاه و همچنین شرایط محیط نظافتی نقش بسزایی در بهره وری از دستگاه ایفا می نماید. از جمله موارد مهمی که در هنگام اجاره دستگاه کارواش در نظر گرفته می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فشار کاری دستگاه کارواش صنعتی

اجاره واترجتدستگاه های واترجت صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط های گوناگون و حذف انواع آلاینده ها از روی سطوح، دارای فشار های کاری متنوعی می باشند. تناسب فشار پاشش دستگاه با جنس سطوح هدف و همچنین ماهیت آلاینده ها نق به سزایی در نظافت موثر و با کیفیت سطوح دارد. مسلما استفاده از فشار کاری بالا و نا متناسب با جنس سطوح می تواند آسیب های پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را بر سطوح هدف وارد نماید. از این رو انتخاب دستگاهی با فشار کاری مناسب نقش مهمی در نظافت موثر و با کیفیت سطوح ایفا می نماید.

دمای آب خروجی

دستگاه های واترجت صنعتی به منظور حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها در دو نوع آب گرم و آب سرد طراحی و تولید می شوند. نمونه های آب گرم به واسطه افزایش دمای آب خروجی مجهز به سیستم گرمکن بوده و از این رو ابعاد بزرگتر و هزینه بیشتری در مقایسه با نمونه های آب سرد دارند. مسلما در مقایسه با آب سرد، استفاده از پاشش پر فشار آب گرم برای از توان بالاتری در حذف آلاینده های چرب و روغنی برخوردار می باشد. از این رو توجه به ماهیت آلاینده ها می تواند نقش موثری در اجاره دستگاه کارواش مناسب ایفا نماید.

منبع تغذیه دستگاه واترجت صنعتی

اجاره دستگاه کارواشاز عوامل دیگری که در اجاره دستگاه کارواش صنعتی در نظر گرفته می شود می توان به منبع تغذیه دستگاه اشاره نمود. واترجت های صنعتی به منظور بر آور د نیاز های نظافتی محیط هایی با شرایط گوناگون در مدل های الکتریکی و دیزلی تولید می شوند.

نمونه های الکتریکی دستگاه واترجت نیز خود به دو گوه تک فاز و سه فاز دسته بندی می شوند. از این رو توجه به نوع منبع تغذیه موجود و همچنین دسترسی لازم به انرژی الکتریکی از دیگر مواردی می باشد که در هنگام اجاره واترجت صنعتی در نظر گرفته می شود.