اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره جاروبرقی

نکات مهم برای اجاره دستگاه جاروبرقی

فهرست مطالب

دستگاه جاروبرقی از پر کاربرد ترین تجهیزات نظافتی هتل ها، تجاری ها و بخش های صنعتی می باشد. اجاره جارو برقی یکی از راه های مهم جهت استفاده از این دستگاه به حساب می آید. انتخاب جاروبرقی متناسب با نیاز و با کیفیت عالی مستلزم توجه به چند نکته مهم می باشد. در این مقاله به چند نکته ای اشاره می شود که قبل از اجاره یک جاروبرقی باید به آنها توجه کنید تا دچار مشکل نشوید.

اجاره جاروبرقی با توجه به نوع نیاز

بخشی از آن چیزی که باعث می شود تا اجاره جاروبرقی کمی گیج کننده باشد، تنوع مدل ها و محصولات مختلف موجود در بازار است. در ابتدای امر جستجو باید بر روی ویژگی هایی که مد نظر دارید، تمرکز کنید. سهولت حمل و نقل دستگاه، سیستم فیلتراسیون مد نظر، قدرت مکش و کاربرد صنعتی یا تجاری از جمله مواردی است که در انتخاب جاروی مناسب باید مد نظر قرار گیرد.

مشخصات فنی جاروبرقی

بر روی دستورالعمل یا کاتالوگ هر جاروبرقی یک سری اطلاعات فنی درج شده است. این اطلاعات ارزش مند بوده و قبل از اجاره جاروی برقی باید به نحوی از آنها مطلع شد. وزن دستگاه یکی از این موارد است که حتما باید به آن توجه شود. کاربر باید بتواند به راحتی دستگاه را جابجا نماید. مورد بعدی طول کابل برق جاروبرقی است. در صورت محدودیت در تعداد پریز های برق در محیط، حتما باید اطمینان حاصل شود که کابل برق امکان دسترسی به تمام بخش های یک اتاق یا محوطه دیگر را داشته باشد.­ ظرفیت مخزن جاروی برقی از دیگر مشخصات این دستگاه است که باید به آن توجه نمود.

در نظر گرفتن تجهیزات جانبی جاروبرقی

ساختار و ویژگی های جاروبرقی به تنهایی معیار دقیقی برای انتخاب آن نبوده و توجه به تجهیزات و لوازم جانبی نیز باید به درستی انجام گیرد. برخی از این لوازم جانبی همراه با جاروبرقی ها بوده و برخی دیگر بسته به نیاز باید خریداری شوند.

فیلتر جاروبرقی

ساده ترین نوع فیلتر مورد استفاده در جاروبرقی ها همان پاکت این دستگاه ها می باشد. پاکت جاروی برقی هوا را عبور داده و از عبور ذرات ریز جلوگیری می نماید. در جارو برقی ها بخصوص مدل های صنعتی علاوه بر فیلتر اصلی از یک فیلتر ایمنی استفاده شده است. اگر سطح مورد نظر دارای گرد و غبار و ذرات ریز زیادی باشد، جاروی برقی مورد استفاده بایستی دارای فیلتر ایمنی هپا باشد.