اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره اسکرابر

چگونه یک اسکرابر را برای اجاره انتخاب نماییم

فهرست مطالب

اسکرابر یکی از شناخته شده ترین دستگاه های نظافتی می باشد که در هر محیطی کاربرد دارد. دستگاه کفشوی که توانایی شستشوی سطوح کف با کفپوش های مختلف را دارد، همزمان با شستشو، سطح را به طور کامل خشک می کند. دستگاه کفشوی در مجتمع های مسکونی، مجتمع های تجاری، دفاتر کاری و اداره ها، محیط های آموزشی، بیمارستان ها و به خصوص کارگاه ها و نواحی صنعتی بسیار پرکاربرد است.

نظافت به موقع محیط و حفظ بهداشت علاوه بر جلوه زیبایی محیط، در سلامت و روحیه افراد حاضر در محیط و یا افرادی که از آن جا عبور می کنند بسیار تاثیر گذار است. با توجه به مدل های مختلف اسکرابر ، حال باید دانست چه دستگاهی برای چه محیطی مناسب می باشد تا بتوان دستگاهی با کارایی بالا و کمترین هزینه انتخاب نمود.

 

نحوه اجاره اسکرابر مناسب

دستگاه اسکرابر دارای مدل های مختلفی می باشد که اساس کار آن ها یکی است اما دارای تفاوت هایی نیز می باشند. ابعاد اسکرابرها، ظرفیت مخازن آن ها، پهنای شستشو و تی، نوع هدایت که می تواند دستی یا خودرویی باشد و همچنین منبع تغذیه که دو حالت باتری یا کابل باشد.

با توجه به تنوع دستگاه های کفشوی، می توان در هر محیط متناسب با شرایط مختلف یک مدل را انتخاب نمود به نحوی که بیشترین کارایی را داشته باشد. شاید انتخاب یک دستگاه کفشوی کاری سخت و استرس زا باشد زیرا همراه با هزینه بالا، باید دستگاهی مناسب با بالاترین کیفیت و کارایی را خریداری نمود. بنابراین انتخاب عاقلانه از هر نظر بسیار مهم است.

در صورتی که استفاده از اسکرابر در دوره های زمانی طولانی اتفاق می افتد و یا فقط یکبار مورد استفاده قرار می گیرد، به جای صرف هزینه بالا برای خرید دستگاه می توان با اجاره اسکرابر با هزینه بسیار پایین، نظافت را انجام داد. برای اجاره اسکرابر نیز باید توجه لازم را نمود تا در بین مدل های مختلف کفشور بهترین و مناسب ترین دستگاه برای محیط را انتخاب نمود.


نکات قابل توجه در هنگام اجاره کفشوی

در هنگام اجاره اسکرابر باید نکاتی را مد نظر قرار داد که در ادامه برخی از آن ها عنوان می شوند. با توجه به این موارد می توان دستگاهی انتخاب نمود که با محیط و میزان آلودگی در آن جا سازگاری لازم را داشته باشد و بیشترین کارایی را نسبت به سایر مدل های کفشوی داشته باشد.

قدرت مانور دستگاه کفشوی

هرچه دستگاه کفشوی کوچکتر باشد، شعاع گردش آن نیز کمتر بوده و قدرت مانور بالاتر است. با این وجود در محیط های بزرگ نیز کفشوی های سرنشین دار قدرت مانور بسیار خوبی از خود نشان می دهند زیرا طراحی مناسب و مهندسی و چینش قطعات دستگاه از پهن شدن و ناکارامد شدن آن جلوگیری نموده است.

منبع تغذیه

منبع تغذیه دستگاه کفشور می توان برق و یا باتری باشد. در صورتی که استفاده از دستگاه محدود بوده و در روز ساعات کمی مورد استفاده قرار گیرد، کفشوی باتری دار پاسخگو خواهد بود.

اما برای استفاده طولانی مدت از کفشوی و یا وجود پریز در محیط و قابلیت جابجایی دستگاه همراه با کابل می توان از مدل های کابلی استفاده نمود.

هدایت دستگاه کفشوی

 کفشور های با ابعاد کوچک دارای هدایت دستی هستند اما دستگاه های با ابعاد بزرگتر که دارای پهنای شستشوی بیشتر و مخازن بزرگتری هستند، دارای هدایت خودرویی هستند. بنابراین در هنگام انتخاب دستگاه کف شوی باید به ابعاد دستگاه و وسعت محیط توجه نمود.

میزان استفاده

قبل از انتخاب دستگاه مناسب باید میزان استفاده از آن مشخص شود. به طور مثال باید بدانیم دستگاه به طور روزانه مورد استفاده قرار می گیرد یا هفتگی و در هر بار استفاده چند ساعت روشن است. این موضوع در مورد اجاره اسکرابر محدود است و استفاده ممکن است چند روز یا یک هفته انجام شود. باید دانست در هر روز چند ساعت دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد که بتوان کف شور مناسب را تهیه نمود.