اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره اسکرابر

عوامل تاثیر گذار در قیمت اجاره اسکرابر

فهرست مطالب

دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی یکی از دستگاه های کاربردی و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد که با استفاده از سامانه برس زنی و پاشش آب تمیز تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و نظافت می نماید. استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه در دستگاه های اسکرابر صنعتی علاوه بر اینکه کیفیت و سرعت شستشو و نظافت را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش داده است بلکه موجب تسهیل در امر شستشو و کاهش هزینه های مرتبط با بخش نظافت می گردد.

مسلما استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه ای چون دستگاه های اسکرابر صنعتی گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شستشو و نظافت با کیفیت سطوح کف می باشند. با توجه به اینکه صرف هزینه برای خرید دستگاه اسکرابر بالا می باشد، اجاره دستگاه اسکرابر روشی مقرون به صرفه برای داشتن نظافتی با کیفیت و موثر می باشد. با توجه به اینکه دستگاه های اسکرابر در مدل های متنوع و با کارکرد های گوناگونی طراحی و تولید می شوند، قیمت اجاره اسکرابر ها متنوع می باشد . در ادامه به بررسی عوامل اثر گذار در قیمت اجاره اسکرابر صنعتی می پردازیم:

نقش برند کشور سازنده در قیمت اجاره اسکرابر

قیمت اجاره اسکرابریکی از عوامل اثر گذار در قیمت اجاره اسکرابر کیفیت ساخت دستگاه و برند شرکتت سازنده دستگاه می باشد. با توجه به اینکه تعداد بسیاری از دستگاه های اسکرابر موجود در بازار تحت لیسانس شرکت های مطرح و در کشور های واسط تولید می شوند، هزینه های پایین تری نسبت به دستگاه هایی دارند که ساخت کشور صاحب برند می باشند. از این رو کیفیت ساخت دستگاه کفشوی صنعتی نقش موثری در قیمت اجاره دستگاه اسکرابر دارد.

نوع هدایت دستگاه

اجاره اسکرابردستگاه های اسکرابر صنعتی با توجه به نوع هدایت دستگاه در دو مدل اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار طراحی و تولید می شوند. نمونه های سرنشین دار اسکرابر به واسطه داشتن پهنای کاری بالاتر، مخازن با ظرفیت بیشتر و همچنین قرار گیری کاربر روی دستگاه در هنگام انجام عملیات شستشو و نظافت سطوح کف برای شستشو و نظافت محیط هایی با وسعت متوسط تا بزرگ مناسب بوده و در مقایسه با نمونه های دستی کف شوی قیمت اجاره بالاتری دارند. از این رو در هنگام اجاره اسکرابر توجه به ابعاد محیط نظافتی و همچنین ویژگی های دستگاه اسکرابر نقش کلیدی در کاهش هزینه اجازه اسکرابر دارد.

تجهیز اسکرابر به سیستم جلو برنده

اجاره اسکرابراسکرابر های خودرویی به واسطه نوع هدایت دستگاه مجهز به سیستم جلو برنده می باشند . اما در مدل های دستی اسکرابر، برخی از نمونه ها فاقد سیستم جلو برنده می باشند. در مدل هایی که مجهز به سیستم جلو برنده هستند کاربر تنها وظیفه هدایت دستگاه را بر عهده داشته و نیازی به اعمال نیرو به منظور حرکت رو به جلو دستگاه توسط کاربر نمی باشد. تجهیز دستگاه اسکرابر دستی به سیستم جلو برنده از دیگر عوامل اثر گذار در قیمت اجاره اسکرابر می باشد.

نیرو محرکه دستگاه

اجاره اسکرابردستگاه های اسکرابر با هدف شستشو و نظافت سطوح کف در فضا های داخلی طراحی و تولید شده اند. از این رو نیرو محرکه لازم برای حرکت دستگاه انرژی الکتریکی می باشد که یا از طریق کابل برق و یا از طریق انرژی ذخیره شده در باتری تامین می شود. با توجه به اینکه در محیط هایی که دسترسی به پریز برق دشوار می باشد، تنها گزینه کاربردی استفاده از دستگاه های باتری دار می باشد.

و با توجه به اینکه هزینه دستگاه باتری دار بالاتر از دستگاه های کابلی می باشد مسلما قیمت اجاره اسکرابر باتری دار بالاتر از قیمت اجاره زمین شور می باشد. از این رو توجه به وجود یا عدم وجود پریز برق در محیط مورد نظر از دیگر عوامل اثر گذار در هزینه صرف شده برای اجاره کفشوی می باشد.