اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره اسکرابر

اجاره اسکرابر برای کارخانه‌های تولیدی

فهرست مطالب

شستشوی سطح زمین در محیط های صنعتی جهت برقراری نظافت و ایمنی یک چالش اساسی است و این دستگاه های اسکرابر هستند که توانایی رویارویی با چالش ها را دارند. مراکز صنعتی شامل کارخانه های تولیدی، صنایع پالایش و پتروشیمی، سالن های مونتاژ و … دارای فعالیت های صنعتی پیوسته هستند و به دنبال آن سطوح مختلف با سرعت بالاتری دچار آلودگی می شوند، از همین رو نقش دستگاه کفشوی صنعتی بیش از پیش نمایان شده و میزان استفاده از آن افزایش می یابد.

خرید و اجاره اسکرابر دو گزینه ای هستند که پیش روی کارخانه های تولیدی و مراکز صنعتی قرار دارد و افراد مسئول می توانند براساس شرایط کاری و بودجه ای که در اختیار دارند، گزینه مناسب را انتخاب نمایند. بدون تردید خرید دستگاه کفشوی یک سرمایه گذاری ارزشمند برای صنایع به شمار می آید و هزینه صرف شده برای آن در کوتاه مدت باز می گردد اما اجاره اسکرابر هم می تواند مزایایی به همراه داشته باشد.

ضرورت شستشوی کف کارخانه و واحدهای صنعتی

در کارخانه های تولیدی بخش های متعددی مانند سالن تولید، انبار، آزمایشگاه، کلین روم، واحد اداری، سالن غذاخوری پرسنل و … وجود دارد که هر یک از آن ها باید نظافت و شستشو گردند. سطح زمین مستعد دریافت آلودگی های بسیاری است که به سرعت هم این آلاینده ها را به سایر بخش های محیط انتقال می دهد.

از طرف دیگر وجود کثیفی بر روی سطح برای امنیت و سلامت کارکنان خطرناک بوده و باید با شیوه صحیح از محیط دور شوند. لزوم برنامه ریزی برای نظافت و شستشوی پیوسته و اصولی در همه صنایع احساس می شود و نه صرفا برای انجام نظافت ساده بلکه برای بهبود کیفیت تولید و افزایش میزان بهره وری شستشوی سطوح کف با اسکرابر صنعتی ضرورت دارد.

امکان اجاره اسکرابر برای صنایع گوناگون

بهره مندی از دستگاه اسکرابر برای همه محیط های مختلف با شرایط متفاوت امکان پذیر می باشد از همین رو محدودیتی برای اجاره اسکرابر در این فضاها وجود ندارد و مسئولان در هر کسب و کاری متناسب با نیاز محیط می توانند به خرید یا اجاره کفشوی بپردازند.

اجاره اسکرابر برای خودروسازی و صنایع وابسته

کارخانه های تولید خودرو و قطعات وابسته به آن از جمله واحدهای تولیدی وسیع به شمار می آیند که سرعت انجام فعالیت های صنعتی در آن ها بالا است و وجود هر گونه آلودگی و گرد و غبار در محیط بر کیفیت محصولات اثرگذار است. با توجه به این شرایط اجاره اسکرابر و یا خرید آن بهترین راهکار برای حذف گرد و غبار و سیاهی سطح زمین بوده و به اندازه زیادی تمیزی مطلوب و مورد نظر را در کارخانه های تولید خودرو و قطعات فراهم می سازد.

اجاره اسکرابر برای صنایع غذایی و دارویی

بهداشت و نظافت در صنایع تولید غذا و دارو بیش از هر زمان و مکان دیگری اهمیت دارد و باید به نحوی کاملا اصولی و اثرگذار تمامی بخش های مرتبط با تولید، فرآوری و انبارداری محصولات غذایی و دارویی نظافت شوند. سالن تولید، آزمایشگاه، انبار، کلین و … در کارخانه های تولید مواد دارویی و کارخانه های تولید و فرآوری مواد خوراکی با استفاده از دستگاه کف شوی صنعتی به راحتی شستشو شده و یکی از مهم ترین گام های برقراری بهداشت و پاکیزگی برداشته می شود.

اجاره اسکرابر برای صنایع شیمیایی و رنگ

از دیگر موارد اجاره اسکرابر شستشوی سطح زمین در کارخانه های تولیدی رنگ و مواد شیمیایی می باشد. در این مراکز آلاینده های ایجاد شده خطرات زیادی دارند و ایمنی محیط کار را کاهش می دهند. به کارگیری دستگاه های کفشوی صنعتی شستشوی پیوسته و منظم سطوح را امکان پذیر می سازد و از احتمال بروز بسیاری از آسیب ها و صدمات به وجود آمده در کارخانه، می کاهد.

سایر کاربردها

کارخانه های تولیدی و مراکز صنعتی در طیف های گسترده ای فعالیت دارند و علاوه بر چند نمونه از صنایع ذکر شده، بسیاری دیگر از واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک و بزرگ با کاربری های مختلف از انواع دستگاه های مکانیزه نظافتی بهره می برند که خرید یا اجاره اسکرابر در میان آن ها رواج زیادی دارد.