اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

پاه برقی شوی

اجاره پله برقی شوی

فهرست مطالب

پله برقی نوعی نوار نقاله یا راه پله متحرک است که برای جا به جایی افراد به سمت بالا و پایین نصب می شود. مراکز خرید، مراکز حمل و نقل، هتل ها،‌ ساختمان های عمومی،‌ مجتمع های تجاری اداری، پایانه های مسافربری، فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن و مترو از جمله اماکن دارای پله برقی هستند که روزانه افراد زیادی را جا به جا می نماید.

پله های پله برق سطح همواری ندارد و از شیارهای زیادی تشکیل شده است،‌ به همین دلیل بر اثر رفت و آمدهای مداوم و قدم گذاشتن بر روی آن، پله برقی کثیف شده و در میان شیارها آلودگی و زباله باقی می ماند.

بنابراین برای افزایش طول عمر پله برقی و بهبود زیبایی ظاهری آن، نظافت و شستشوی پله برقی اهمیت می یابد. پله برقی با استفاده از دستگاه مخصوص شستشو می گردد و به این منظور امکان اجاره پله برقی شوی فراهم است.

اهداف ساخت دستگاه پله برقی شوی

تجهیزات تمیز کننده سطح زمین مانند اسکرابر یا ترولی قادر به نظافت پله برقی نیستند و در نتیجه برخی از شرکت های سازنده دستگاه های نظافت صنعتی به تولید دستگاه های مخصوص شستشوی پله برقی روی آورده اند. طراحی و ساخت دستگاه مخصوص تمیز نمودن پله های برقی و رمپ های متحرک تحولی شگرف در زمینه نظافت پله برقی به وجود آورده است.

دستگاه پله برقی شور هر دو سطح افقی و عمودی پله را شستشو داده و آلودگی های به دام افتاده در میان شیارها را از بین می برد. کارکرد این دستگاه آرام و متناوب است و با بهترین کیفیت پله ها را تمیز می گرداند.

نحوه عملکرد پله برقی شور

دستگاه پله برقی شوی در بخش پایینی و انتهای پله برقی به صورت ثابت قرار می گیرد و نوار نقاله ضمن حرکت شستشو می شود. برای کارکرد دستگاه دو حالت وجود دارد، یعنی هم توسط کاربر و هم به صورت اتوماتیک کاربرد دارد و کاربر می تواند دستگاه را بر روی حالت اتوماتیک قرار داده و محل را ترک نماید.

پله برقی شور پله ها را یکی یکی و مرحله به مرحله شستشو می دهد. کار با دستگاه بسیار ساده بوده و کاربران به راحتی می توانند در محیط های گوناگونی که دارای پله برقی هستند، پله برقی شوی را به کار گیرند.

به همراه دستگاه یک دستگاه جاروبرقی وجود دارد که هم زمان با شستشو آب و انواع آلودگی ها را مکش می کند و به این ترتیب کیفیت نظافت به میزان قابل توجهی بهبود می یابد. نحوه پاشش محلول شوینده و نرخ پاشش آن به اندازه ای است که هیچ آسیبی به پله برقی وارد نمی شود.

طراحی دستگاه

پس از اجاره پله برقی شوی ملاحظه می شود این دستگاه دارای دو برس غلطکی (رولی) می باشد و از پهنای نظافتی 520 میلی متری برخوردار است. این دستگاه با استفاده از محلول شوینده عملیات شستشو را انجام می دهد و نرخ پاشش این محلول قابل تنظیم است.

مزیت های اجاره پله برقی شوی

با اجاره پله برقی شوی برای شستشوی پله ها و رمپ های متحرک می توان به مزیت های متعددی دست یافت که برخی از آن ها عبارت اند از:

– قدرت و اثر تمیزکنندگی بالا با صرف کمترین وقت و هزینه

– دارای تنظیمات کوتاه و عملکرد آسان

– حمل و نقل و جا به جایی آسان

– امکان کارکرد اتوماتیک یا توسط اپراتور

– فعال سازی سریع و آسان با فشردن یک دکمه

– قابلیت کارکرد بر روی هر نوع پله برقی

– امکان شستشوی پله برق و رمپ در هر محیطی

با اجاره پله برقی شوی می توان از تمیزی، زیبایی و ایمنی پله های متحرک اطمینان حاصل نمود و اجاره پله برقی شوی از طریق مراجعه به وب سایت رنت ابزار و یا تماس با شماره 88803355-021  امکان پذیر می باشد.