اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

سوئیپر

نظافت شهری موثر با اجاره سوییپر صنعتی

فهرست مطالب

انتشار و ریزش آلاینده ها در محوطه های باز امری اجتناب ناپذیر می باشد. اما آنچه که موجب کاهش جلوه های بصری محیط و هم چنین نارضایتی مراجعه کنندگان از خدمات ارائه شده می باشد ماندگاری و انباشت حجم بالایی از آلاینده ها از محیط است. حضور بلند مدت آلاینده ها در محوطه ساختمان ها و مجموعه ها نه تنها جلوه ها ی ظاهری و آراستگی محیط را کاهش می دهد بلکه با محیطی مناسب برای رشد و تکثیر انواع عوامل بیماری زا فراهم نموده و در نهایت موجب استاندارد های بهداشتی می گردد.

با توجه به اهمیت نظافت در سلامتی افراد حاضر و شاغل در محیط جمع آوری و حذف آلاینده های انباشته امری لازم و ضروری است. اگرچه استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت تا حدودی می تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف نماید اما از کیفیت بالایی بر خوردار نمی باشد.

در چنین شرایطی استفاده از تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت همانند سوییپر صنعتی که با هدف تسهیل، تسریع و ارتقا کیفیت نظافت طراحی و تولید شده اند گزینه ای ایده آل می باشد. اگر چه تهیه و خریداری دستگاه سوییپر صنعتی نیازمند صرف هزینه ای بالا می باشد اما استفاده از خدمات اجاره سوییپر با حداقل هزینه امکان نظافت موثر و با کیفیت را در زمانی کوتاه مهیا می نماید.

چگونگی نظافت و جمع آوری آلاینده ها با سوییپر صنعتی

اجاره سوییپرسوییپر صنعتی دستگاهی مکانیزه برای جمع آوری آلاینده های خشک و جامد از روی سطوح هموار کف می باشد. این دستگاه متشکل از یک برس رولی مرکزی و دو برس دیسکی جانبی می باشد. چرخش خلاف گرد برس های جانبی دستگاه موجب انتقال آلاینده ها به بخش میانی شده و در نهایت چرخش پاد ساعتگرد برس رولی مرکزی تمامی آلاینده ها را به داخل مخزن دستگاه منتقل می نماید.

مسلما چرخش و حرکت برس ها بر روی سطوح خشک موجب انتشار ذرات ریز گرد و غبار در هوا شده و در نهایت کاهش کیفیت هوای پیرامون را در پی دارد، از این رو دستگاه های سوییپر به منظور ممانعت از انتشار ذرات ریز گرد و غبار و معلق شدن آنها در هوای پیرامون مجهز به سیستم مکش قدرتمند بر روی برس های کناری و مرکزی بوده و با مکش ذرات معلق در هوا مانع از انتشار آنها در فضای پیرامون می گردند. از دیگر بخش های اصلی و مهم در دستگاه های سوییپر صنعتی می توان به سیستم فیلتراسیون قدرتمند دستگاه اشاره نمود که با ممانعت از خروج ذرات ریز گرد و غبار از دال مخزن کیفیت بالای نظافت ارائه شده توسط دستگاه سوییپر صنعتی را تضمین می نماید.

علاوه براین ظرفیت مخزن زباله دستگاه سوییپر صنعتی بالا بوده و از این رو به راحتی و بدون اتلاف وقت می توان حجم بالایی از آلاینده ها را جمع آوری نمود.

مزایای اجاره سویپپر صنعتی

اجاره سوییپرسوییپر صنعتی دستگاهی کارآمد و تخصصی برای جمع آوری آلاینده های خشک از روی سطوح هموار می باشد که به واسطه استفاده از سامانه های مکانیزه و طراحی مهندسی شده، عملیات نظافت و حذف آلاینده ها را در زمانی بسیار کوتاه تر از زمان لازم برای شیوه های دستی و با کیفیت بالاتر از شیوه های سنتی نظافت ارائه می نماید.

با توجه به اینکه این دستگاه برای مصارف صنعتی و سخت کار تولید شده است هزینه بالایی برای تهیه و خرید آن لازم می باشد. در حالی که اجاره سوییپر صنعتی امکان نظافت با همان کیفیت و سرعت را با مبلغی به مراتب کمتر از هزینه های خرید دستگاه، برای کاربر مهیا می نماید. علاوه بر این عدم نیاز به فضای مناسب برای نگهداری از دستگاه از دیگر مواردی می باشد که از جمله مزایای کاربردی در اجاره سوییپر صنعتی است.