اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره موکت شوی

نظافت سالن همایش با استفاده از اجاره موکت شوی

فهرست مطالب

استفاده ز پوشش موکت در سالن های همایش و اجتماعات و سینما ها امری متداول می باشد که به منظور کاهش صدای محیط و ممانعت از انعکاس ناخواسته صدا انجام میگیرد. این گونه اماکن کههمواره مورد استقبال تعداد کثیری از افراد جامعه قرار می گیرند، مسلما تردد افراد بر روی سوح موکت شده موجب آلودگی این سطوح می شوند. به عبارت دیگر یکی از اصلی ترین عوامل در الودگی پوشش موکت در سال های همایش و اجتماعات تردد افراد بر روی این سطوح می باشد که موجب انتقال حجم بالایی از آلاینده ها از فضای بیرون به داخل می گردد.

از جمله دیگر عوامل آلوده کننده کفپوش های موکتی م یتوان به ریزش انواع نواد خوراکی و نوشیدنی ها اشاره نمود. با توجه به بافت و ساختار موکت ها حذف نوشیدنی ها و خوراکی های ریخته شده بر روی این سطوح با استفاده از شیوه های سنتی و دستی عملا کارآیی لازم را نداشته و نیازمند انتقال موکت ها به قالیشویی ها می باشد.

با توجه به دشواری های حمل و نقل و جا به جایی موکت ها به ویژه در محیط های وسیع و بزرگی چون سالن های همایش و اجتماعات، استفاده از تجهیزاتی مکانیزه و صنعتی که به طور خاص برای شستشو و نظافت آسان و سریع موکت ها طراحی شده اند گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه می باشد. از جمله شیوه های نوین و مکانیزه شستشوی فرش ها و موکت ها می توان به شستشوی آنها با اجاره موکت شوی اشاره نمود.

لزوم شستشو و نظافت موکت ها

ایجاد آلاینده ها در محیط امری بدیهی و اجتناب ناپذیر می باشد . اما آنچه که مسلم است حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از محیط می باشد. از آنجایی که انباشت آلاینده ها رد محیط در اولین گام موجب انتشار بوی نامطبوع در محیط می شود شستشو و حذف آنها امری لازم و ضروری می باشد. همچنین ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی سطوحمی توان خسارات پر هزینه و بعضا جبران ناپذیری را بر موکت ها وارد نموده و در نهایت هزینه های گزاف تعویض موکت ها را بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها تحمیل نماید. از این رو شستشو و نظافت منظم و با برنامه این سطوح امری لازم و ضروری بوده و علاوه بر اینکه تاثیر مثبتی در جلب نظر مخاطبان دارد، نقش بسزایی در کاهش هزینه ها و بهره وری ایفا می نماید.

ساز و کار موکت شوی صنعتی

موکت شوی صنعتی دستگاهی کاملا مکانیزه و صنعتی است که برای شستشوی سریع، آسان و با کیفیت فرش ها و موکت ها طراحی شده است. این دستگاه ها با استفاده از سامانه برس زنی تمامی آلاینده های نفوذ کرده در بین الیاف موکت را بیرون کشیده و شستشو می دهد. دستگاه های موکت شوی به منظور افزایش کیفیت شستشو و نظافت مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده می نمایند.

یکی از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده دستگاه های موکت شوی سیستم مکنده دستگاه می باشد. سامانه مکش قدرتمند به کار رفته در این دستگاه ها با مکش کامل آب و مایعات آلوده ناشی از شستشو ضمن اینکه مانع از تجمع آلاینده ها در محیط می شود، زمان لازم برای خشک شدن را به میزان قابل ملاحظه ای کاهش داده و از این رو مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به بخش های شسته شده می گردد.

اجاره موکت شوی

با توجه به اینکه دستگاه موکت شوی ابزاری کاملا مکانیزه و اتوماتیک برای شستشو و نظافت می باشد، اما در نگاه اول هزینه صرف شده برای تهیه دستگاه بالا است. در چنین شرایطی اجاره موکت شوی صنعتی امکان شستشو و نظافت سریع، آسان و مقرون به صرفه سطوح موکت شده را در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می نماید. در اجاره موکت شوی این امکان برای کاربر فراهم است تا هر زمان که به دستگاه نیاز داشت آن را اجاره نموده و عملیات شستشو و نظافت را انجام دهد. از این رو در اجاره موکت شوی صنعتی هیچ گونه نگرانی از بابت تهیه فضا برای نگهداریاز دستگاه وجود ندارد.