اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

شستشوی پارکینگ

نظافت یک روزه پارکینگ مجتمع ها با اجاره واترجت

فهرست مطالب

در هنگام نظافت خانه ها و مجتمع های مسکونی و یا حتی تجاری، یکی از بخش هایی که باید نظافت شود پارکینگ می باشد. پارکینگ ها معمولا مساحت زیاد و سطوح مختلفی مانند سطوح کف، دیوار ها، در، پنجره و بخش هایی از این قبیل دارند. نظافت این محیط ها به روش های سنتی و دستی علاوه بر این که از کیفیت کافی برخوردار نیست، زمان زیادی را نیز لازم دارد.

با استفاده از روش های جدید و مکانیزه می توان شستشوی پارکینگ را به همراه شستشوی خودرو ها در زمانی کوتاه و با کیفیت بالا انجام داد. دستگاه واترجت یا کارواش دستی ، دستگاهی است که با ایجاد آب پرفشار برای شستشوی سطوح مختلف و از بین بردن آلودگی های عمیق به کار می رود.

واترجت چیست

واترجت دستگاهی است که آب با فشار معمولی را از ورودی گرفته و توسط پمپ آن را به آب پرفشار در خروجی تبدیل می کند. آب پرفشار برای شستشوی آلودگی ها از سطح بسیار موثرتر واقع می شود و توانایی جداسازی انواع آلودگی و جرم و رسوبات را از سطح دارد. واترجت ها دارای رده های مختلفی می باشند که فشار کاری و دبی خروجی آن ها با هم متفاوت است. در هنگام انتخاب واترجت باید به محیط، نوع سطح و نوع آلودگی توجه نمود. در صورتی که استفاده از واترجت زیاد باشد، خرید آن به صرفه خواهد بود. اما در صورتی که نیاز به واترجت به طور مثال یکبار در سال باشد، اجاره واترجت راهکاری بسیاری مناسب و اقتصادی خواهد بود.

شستشوی خودرو و پارکینگ

دستگاه واترجت صنعتی دارای کاربرد های مختلفی می باشد که یکی از کاربرد های آن شستشوی پارکینگ می باشد. شستشوی کامل پارکینگ ها معمولا در دوره های زمانی بلند مدت به طور مثال سالیانه و یا هر 6 ماه یکبار انجام می پذیرد. در چنین شرایطی بهتر از به جای خرید واترجت، با اجاره واترجت پارکینگ را به طور کامل شستشو نمود. با استفاده از این دستگاه می توان کف پارکینگ، دیوار ها و در را شستشو نمود و تمامی رد لاستیک کف را از بین برد.

همچنین دوده ها و سیاهی های دیوارها که  ناشی از اگزوز خودرو ها می باشد به راحتی در کمترین زمان شستشو داده می شود. واترجت یا کارواش دستی دستگاهی بسیار مناسب برای شستشوی انواع خودرو می باشد و با زمانی کوتاه و کیفیتی بالا انجام می پذیرد. دستگاه واترجت صنعتی به دلیل شستشو با فشار بالا، در مصرف آب نیز صرفه جویی می نماید.