اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

چالش های پیش رو در شستشوی سطوح کف

فهرست مطالب

سطوح کف و همواره به واسطه تردد افراد آلوده و کثیف می شوند. درخشش و براقیت کفپوش ها به واسطه ارتقا جلوه های بصری محیط نقش مهم و کلیدی در جذب مشتریان دارد. مسلما تردد افراد بر روی سطوح کف موجب انتقال آلاینده ها از فضای بیرون به فضای داخلی ساختمان ها می گردد. آلاینده های وارد شده به داخل موجب آلودگی و کدر شده سطوح کف می شود.

ضمن اینکه ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی کفپوش ها می تواند موجب آسیب آنها شده و هزینه های هنگفت تعمیر و یا تعویض را بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها تحمیل نماید. با توجه به موقعیت فیزیکی سطوح کف، شستشو و نظافت آنها امری دشوار می باشد. استفاده از شیوه های نوین نظافتی و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه اسکرابر صنعتی که با هدف شستشو و نظافت سریع و با کیفیت سطوح کف طراحی و تولید شده است.

ساز و کار اسکرابر صنعتی

اجاره اسکرابراسکرابر صنعتی یا دستگاه کفشوی به منظور انجام هر چه بهتر و با کیفیت تر عملیات شستشو و نظافت سطوح کف مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، سیستم برس زنی می باشد. سامانه پاشش آب و مکش از دیگر اجزای تشکیل دهنده این دستگاه می باشد. عملکرد پیوسته و منظم تمامی بخش ها موجب حذف آلودگی ها و ایجاد سطوحی خشک و عاری از آلودگی می گردد. چرخش پر سرعت برس دستگاه و نفوذ الیاف برس در داخل شیار ها و خلل و فرج کفپوش ها تمامی آلودگی های انباشته را بیرون کشیده و شستشو می دهد.

تی و موتور مکنده نصب شده در بخش انتهای دستگاه، وظیفه جمع آوری و مکش کامل مایعات آلوده ناشی از شستشو را بر عهده دارند. در نهایت با عبور دستگاه از روی سطح مورد نظر، سطوحی خشک و عاری از آلودگی به جا می ماند.

مزایای استفاده از اسکرابر در شستشو و نظافت سطوح کف

اجاره اسکرابرروش های سنتی به واسطه استفاده از تی و یک سطل آب و نیروی اعمال شده توسط کاربر، توان لازم و کافی در حذف موثر آلاینده ها را نداشته و نیم توانند نظافت مطلوب و در خور توجه ای را ارائه دهند. در حالیکه در شیوه های مکانیزه ای چون استفاده از دستگاه اسکرابر نیروی اعمال شده برای شستشو و نظافت مستقل از کاربر بوده و کاربر تنها وظیفه هدایت دستگاه را بر عهده دارد.

به منظور افزایش سطح تماس برس دستگاه با سطوح کف در تمامی مدل های اسکرابر نیروی رو به پایینی بر روی برس دستگاه اعمال می شود. همین امر در کنار بهره گیری از سامانه های مکانیزه موجب افزایش کیفیت شستشو و نظافت می گردد. استفاده از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف موجب می شود که دستگاه همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده نماید. همین امر از توزیع و انتشار آلاینده ها به دیگر بخش ها ممانعت کرده و سطوح بهداشتی بالاتری را در پی خواهد داشت. کاهش در تعداد نیروی خدمات و منابع آب و انرژی از دیگر مزایای استفاده از اسکرابر در نظافت می باشد.

خرید یا اجاره اسکرابر

اجاره اسکرابربا توجه به مزایای استفاده از اسکرابر در شستشو و نظافت سطوح کف، تمایل مدیران و صاحبان مجموعه برای استفاده از این دستگاه افزایش می یابد. مسلما خرید و تهیه دستگاه اسکرابر نیازمند هزینه بالایی می باشد. اگرچه دستگاه اسکرابر در مدت زمان کوتاهی موجب بازگشت هزینه می گردد اما روش های دیگیر نیز برای بهره مندی از اسکرابر و ارتقا در کیفیت و سرعت نظافت می باشد.

یکی از این روش ها اجاره اسکرابر می باشد. اجاره اسکرابر از شرکت های ارائه دهنده خدمات و تجهیزات نظافتی نه تنها کیفیت و سرعت بالای نظافتی به ارمغان می آورد بلکه موجب کاهش قابل ملاحظه و چشم گیر در هزینه ها  شده و امکان ارائه نظافتی با کیفیت را با کمترین هزینه ممکن فراهم می کند.. علاوه بر این در اجاره اسکرابر دیگر نیازی به تامین فضای مناسب برای نگهداری از دستگاه نیست. علاوه بر این اجاره اسکرابر همراه با کاربر آموزش دیده، موجب تسریع در شستشو و نظافت شده و دیگر نیازی به آموزش نیروی خدماتی نمی باشد.