اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره جاروبرقی صنعتی

کاربردهای مکنده صنعتی و مزایای اجاره جاروبرقی صنعتی

فهرست مطالب

محیط های صنعتی دارای آلودگی های بسیار زیادی هستند که می تواند برای افراد حاضر در محیط مشکلاتی را ایجاد نماید و سلامت آن ها را به خطر بیندازد. استفاده از جاروبرقی صنعتی برای جمع آوری آلاینده ها و ضایعات ریز و درشت می تواند محیط ا پاکسازی نماید. بدین ترتیب می توان محیط سالم و سلامتی را بدون هیچ گونه آلودگی و خطر برای افراد ایجاد نمود. در برخی شرایط با اجاره جاروبرقی و در برخی موارد با خرید آن می توان عملیات پاکسازی را به خوبی انجام داد و این موضوع به شرایط مختلفی بستگی دارد که در ادامه بررسی خواهند شد.


دلایل اجاره جاروبرقی صنعتی

از جاروبرقی صنعتی به منظور جمع آوری آلاینده ها و مواد مختلفی استفاده می شود. این مواد می تواند شامل مواد جامد و پودری و یا حتی مایعات و مواد روغنی نیز باشد. در برخی موارد این مواد حتی سمی و یا اشتعال زا می باشد که در این صورت باید از دستگاه های مکنده تخصصی برای جمع آوری این مواد استفاده گردد.

برای چنین کاربردهای خاصی در صورتی که از جاروبرقی صنعتی به صورت روزانه استفاده شود می توان با خرید آن امور مربوط به نظافت انجام داد.

اما در صورتی که این کار موردی باشد و نیاز به جمع آوری مواد خاصی در یک دوره باشد می توان با اجاره جاروبرقی صنعتی در هزینه ها صرفه جویی نمود. با اجاره جاروبرقی علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، امکان انتخاب هر نوع دستگاه متناسب با نوع مواد و آلودگی، کاهش هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری دستگاه را نیز خواهد داشت.

در صورت اجاره جاروبرقی در صورتی که مشکلی برای دستگاه ایجاد نشود، هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری بر عهده شرکت یا ارائه دهنده دستگاه می باشد.


کاربرد مکنده صنعتی

از جاروبرقی صنعتی برای علاوه بر جمع آوری آلاینده ها، برای جمع آوری و انتقال مواد نیز استفاده می شود. استفاده از دستگاه های مکنده سرعت و کیفیت نظافت را بسیار بالا می برد.

سیستم فیلتراسیون قوی این دستگاه ها باعث شده قابلیت مکش مواد مختلف و حتی مواد پودری و ذرات ریز را نیز ایجاد می نماید زیرا مانع از بازگشت مجدد ذرات به محیط می شود. نظافت و پاکسازی خطوط تولید می تواند بعث بالا رفتن کارایی دستگاه ها، افزایش طول عمر ماشین آلات و همچین افزایش کیفیت محصولات و مواد تولیدی گردد.

در ادامه برخی کاربردهای مختلف جاروبرقی صنعتی معرفی می شود. کارخانه های مربوط به صنایع غذایی دارای مواد پودری و آردی هستند انتشار و تجمع آن ها در محیط می تواند خطرساز باشد. بنابراین می توان با جمع آوری به موقع این مواد و آلودگی ها علاوه بر حفظ کیفیت مواد و محصولات تولیدی، محیطی سالم و سلامت را ایجاد نمود. صنعت داروسازی نیز یکی از حساس ترین صنایعی است که باید به صورت مرتب نظافت شود.

از مکنده در چنین محیط هایی علاوه بر اینکه برای جمع آوری ضایعات و آلودگی ها استفاده می شود، می توان برای جدا سازی مواد در خط تولید نیز استفاده نمود.

در صنایع سنگین مانند صنایع فولاد، سیمان و آلومینیوم نیز به دلیل آلودگی های فراوانی که دارند می توان با جاروبرقی صنعتی آلودگی ها را جمع آوری نمود. مواد سمی یا اشتعال زا و یا حتی مواد مربوط به تولید فلز باید سریعا از محیط جمع آوری شوند. بهترین روش برای جمع آوری چنین موادی استفاده از مکنده صنعتی می باشد.