اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

مزایای اجاره پولیشر

فهرست مطالب

درخشش و براقیت کفپوش ها یکی از مهم ترین اصول نظافتی در مراکزاداری، تجاری و تفریحی می باشد. تردد افراد بر روی سطوح کف، نه تنها موجب انتقال آلاینده ها می گردد بلکه به واسطه سایش ایجاد شده در اثر آلاینده ها درخشندگی و براقیت خود را از دست می دهند. باز گرداندن درخشندگی اولیه به سطح کفپوش ها به واسطه تاثیر مهم این سطوح در جذب مخاطبان از اهیمت ویژه ای برخوردار می باشد.

اصولا استفاده از شیوه های متداول دستی چون تی گشی که برای حذف آلاینده های سطحی است توان لازم و کافی برای بازگرداندن درخشندگی به سطوح کف برخوردار نمی باشد. استفاده از دستگاه های تخصصی چون پولیشر ها راه کار مناسبی برای بازگرداندن درخشندگی به کفپوش ها می باشد. اگر چه هزینه پرداختی برای خرید دستگاه پولیشر بالا می باشد اما اجاره پولیشر امکان پولیش و پرداخت کف پوش ها را با کمترین هزینه برای کاربر مهیا می نماید.

اساس عملکرد دستگاه پولیشر

اجاره پولیشرپولیشر یکی از دستگاه های مکانیزه و تخصصی در رده دستگاه های مکانیزه نظافتی می باشد که با استفاده از برس یا پد مخصوص، متناسب با نوع کفپوش ها تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را بر طرف نموده و به واسطه ساختار ویژه ای که دارد به راحتی می تواند لخط و خش ایجاد شده بر روی کفپوش ها را بر طرف نموده و درخشندگی را به آنها باز گرداند. قرار گیری موتور دستگاه پولیشر بر روی برس دستگاه و اعمال نیروی رو به پایین موجب افزایش توان نظافتی این دستگاه شده و با بر طرف مودن خط و خش ایجاد شده بر روی سطوح کف درخشندگی و براقیت را مجددا به کفپوش ها باز می گرداند. سرعت چرخش بالای برس یا پد دستگاه پولیشر از دیگر ویژگی های این دستگاه ها می باشد که نقش بسزایی در درخشندگی سطوح ایفا می نماید.

مزایای استفاده از پولیشر

اجاره پولیشردستگاه پولیشر به عنوان دستگاهی مکانیزه و صنعتی نقش بسزایی در ارتقا کیفیت عملیات داشته و در نتیجه قادر به ارائه سطوح بالاتری از بهداشت می باشد. ضمن اینکه استفاده از شیوه های دستی و سنتی نظافت هیچ گونه کارایی در بازگشت درخشندگی کفپوش ها نداشته و استفاده از آنها به منظور براقیت سطوح عملا بی نتیجه می باشد. در حالیکه دستگاه های پولیشر به گونه ای طراحی شده اند که نه تنها آلاینده های سطح را بر طرف می نمایند بلکه به واسطه بهره گیری از چرخش برس یا پد با دور بال از توان بالایی در درخشندگی سطوح برخوردار می باشند.

الیاف برس های این دستگاه با نفوذ به داخل خلل و فرج کفپوش ها تمامی آلاینده های انباشته در این بخش ها را بیرون کشیده و شستشو می دهند. از سوی دیگر با توجه به ایکه خط و خش ایجاد شده بر روی سطوح کف موجب کاهش جلوه های بصری محیط می شود، استفاده از دستگاه پولیشر تا حدود زیادی نیاز به تعویض کفپوش ها را به منظور ارتقا جلوه های بصری محیط بر طرف نموده و در نتیجه اافزایش بهره وری و سود آوری کسب و کار را نیز در پی دارد.

ویژگی های اجاره پولیشر

اجاره پولیشربا توجه به مزایا استفاده از پولیشر در نظافت و جلوه اولیه کفپوش ها، تمایل برای استفاده از دستگاه کفپوش در بین کاربران بالا می باشد. اما از آنجایی که پرداخت هزینه بالا برای خریداری دستگاه واستفاده از امکانات آن برای همه مقدور و مقرون به صرفه نمی باشد، اجاره پولیشر گزینه ای مناسب و ایده آل برای استفاده از این دستگاه و دستیابی به استاندارد های ایده آل می باشد. ضمن اینکه در اجاره پولیشر هیچ گونه نگرانی در مورد در نظر گرفتن فضای لازم برای نگهداری از دستگاه وجود ندارد. از جمله دیگر ویژگی های اجاره پولیشر می توان به تامین دستگاه درخواستی در هر زمان اشاره نمود.