اجاره انواع تجهیزات، ابزارهای تخصصی و نظافت صنعتی

در رنت ابزار می توانید به صورت آنلاین و سریع تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی مشخص ابزار تخصصی را اجاره نمائید.

اجاره کارواش خانگی و مزایای آن

فهرست مطالب

دستگاه کارواش خانگی را می توان در گروه دستگاه های پرکاربرد و مهم در امر نظافت تلقی کرد. این دستگاه به دلیل تبدیل امر نظافت از عملیاتی دشوار و زمان بر به کاری ساده و با کیفیت بسیار محبوب می باشد. اصلی ترین ماده به کارگرفته شده در این دستگاه ها آب است. آب که در دستگاه توسط یک پمپ فشار قوی به فشار بسیار بالایی می رسد می تواند طیف وسیعی از آلودگی ها و لکه ها را از میان بردارد. به این ترتیب در صورت انتخاب دستگاه مناسب به سطح نیز آسیبی وارد نمی گردد. اجاره کارواش خانگی از جمله راه های برخورداری از مزایای یک دستگاه با کیفیت می باشد.

کارواش دستی دستگاهی ایده آل برای نظافت

این دستگاه قادر است آلودگی های عمیق را به راحتی ازمیان بردارد و سطوح را به طور کامل شست وشو دهد. از میان برداشتن جرم ها و لکه ها و آلودگی های عمیق و قدیمی که در لابه لای سطوح نفوذ کرده است به راحتی با دستگاه کارواش دستی انجام می پذیرد. به علاوه می توان گفت که این دستگاه کاربردهای بسیار زیادی دارد. شست وشوی ماشین، نرده، باربیکیو، سطوح کف و دیوار حیاط، نمای ساختمان تا ارتفاعی محدود همگی از کاربردهای خانگی این دستگاه می باشند. شستشو جدول و عابر پیاده، سطوح بتن و سنگ پارک ها و فضاهای باز شهری، پارکینگ ها، انبار، سالن های تولیدی صنعتی و… همگی از کاربردهای پیشرفته تر استفاده از این دستگاه می باشد. 

مزایای اجاره کارواش خانگی

برای استفاده از دستگاه واترجت صنعتی همواره دو راه موجود است. اجاره و یا خرید. دلایل متعددی وجود دارد که نشانگر مقرون به صرفه تر بودن اجاره واترجت صنعتی در برخی موارد، در مقایسه با خرید دستگاه می باشد. در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می کنیم.

صرفه جویی در هزینه ها

در صورتی که استفاده از دستگاه به ندرت و یا ص

عدم نیاز به انبار و نگه داری

اختصاص فضای دائم به منظور انبارداری یکی از مشکلات کسب و کارهای کوچک است. خرید یک دستگاه نیازمند اختصاص محلی مناسب برای نگه داری دستگاه می باشد. این مورد به راحتی و با اجاره دستگاه قابل حل است. 

برخورداری دائم از بهترین مدل موجود در بازار

یکی از مهم ترین ویژگی های اجاره کارواش خانگی امکان اجاره مدل متناسب با نیاز در هر بار اجاره می باشد. در صورت متفاوت بودن نوع آلودگی و جنس سطوح مورد نظر در هر بار نظافت، اجاره دستگاه می تواند این امکان را برای کاربر به وجود آورد تا امکان به کارگیری دستگاهی متناسب با نیاز خود را در هر بار داشته باشد. 

عدم نیاز به اختصاص هزینه های تعویض 

استفاده مداوم از هر دستگاهی می تواند موجب آسیب به برخی قطعات و استهلاک آنها در بازه زمانی مشخص شود. عدم تعویض این قطعات موجب می گردد تا کیفیت شست وشو کاهش یابد و یا به دستگاه آسیب وارد شود. در صورت اجاره کارواش خانگی نیاز به اختصاص هزینه برای این قبیل امور نمی باشد.